Imodium opět vyráží na bytové turné!
19.10.2012
11.00
20.10.2012
11.00
21.10.2012
11.00

zdroj: archiv kapely

 

Skupina Imodium uskuteční letos již deváté turné po bytech svých fanoušků. Bytové turné proběhne v době od 19. do 21. října. Během tří dnů navštíví kapela některé z těch fanoušků, kteří do 25. září projeví zájem o to, aby u nich v bytě zdarma vystoupila. Důležité je však splnit jednu malou podmínku.

 

Zatímco loni jste si zvali Imodium domů obrazem, letos postačí tematická fotografie. Vymyslete nějaký předmět, sérii předmětů, zákoutí či místo, které byste jakkoliv spojili s kapelou Imodium, nafoťte to a pošlete na mailovou adresu bytového manažera.

Pro jasnější definici věci uvádíme příklad. Můžete vyfotit svůj kout v pokoji, kde máte sérii plakátů Imodia a několik paliček a trsátek z koncertu. Můžete se také přestrojit za Thoma a zaslat snímek. Můžete v podstatě cokoliv, co se bude jakkoliv týkat Imodia. Stačí to vyfotit, přidat k mailu se žádostí o odehrání koncertu v rámci Bytového turné a budete mít velkou šanci, že budete ze všech zájemců vylosováni. Losovat se bude pouze z těch, kteří splní podmínku zaslání obrázku.

 

Záleží na vás, kam přesně si Imodium pozvete. Přednost mají byty, lze se ovšem domluvit i na hraní ve školních třídách, tělocvičnách či klubech (neveřejné vystoupení). Veškeré technické vybavení si Imodium poveze své. Od vás bude potřebovat pouze elektrický proud a čtyři židle.

Bytový minikoncert potrvá 20 minut. Imodium při něm představí blok svých písní v akustické verzi. Po vystoupení následuje třicet minut na balení aparátu a besedu s fanoušky.

 

To všechno tradičně zcela zdarma, jako dárek věrným a nápaditým fanouškům.

 

Pokud máte zájem si Imodium v uvedeném termínu na hraní k sobě pozvat, zde jsou všechny kroky a podmínky:

– Pořiďte fotografii s tématem Imodium

– napište si o koncert na mailovou adresu bytového manažera co nejdříve, Adresa je jaspulak@volny.cz

– napište na sebe kontakt na e-mail, mobilní telefon a přesnou adresu, na kterou by kapela měla přijet hrát, to vše do 25. září 2012

– potom si držte palce, protože na prahu října si kapela vylosuje fanoušky, které letos navštíví

– na začátku října se vám manažer buď osobně ozve, anebo vám mailem sdělí, že se do seznamu zastávek na letošní Bytové turné nevejdete

– turné bude postaveno tak, aby bylo možné absolvovat během tří dnů co nejvíce zastávek

– Imodium si vyhrazuje právo Bytové turné zrušit v případě vážných důvodů

 

Děkujeme a těšíme se na vaše fotografické nápady!

 

Oficiální událost: http://www.facebook.com/events/252743441512451/