Holická Punk-rock show se chystá již podruhé!
18.4.2014
23.00

V pátek 18.4. se v holickém klubu U Holuba rozjede už druhá punk-rocková show, kterou ve spolupráci s výše zmíněným klubem pořádá kapela Rogers.

 

Předešlá akce se vydařila nad očekávání nejen počtem návštěvníků, ale i skvělými výkony kapel. Zejména pak kapela JZD nastavila laťku opravdu vysoko, proto pro pořadatele nebylo vůbec snadné sestavit line up na dubnovou akci tak, aby se alespoň vyrovnala té loňské. Nakonec se to ale podařilo a sestava kapel je opravdu hodně nabitá.

Těšit se můžete na ostravské punk-rockery Víkend, kteří sice v této formaci na hudební scéně působí teprve krátce, ale jejich členy můžete znát z skupin jako Zařvi Dveře, Tattooed Bastards nebo Ova Neighbours. Z Prahy do Holic dorazí začínající partička Hero From Zero.

 

Třetím vystupujícím budou At The Moments z České Třebové, kteří ve své hudbě kombinují melodický punk-rock s prvky hardcoru. Tahle kapela má na svém kontě zatím jedno EP a  také nový singl „Nothing Is As It Seems, který vydali v listopadu“. V současné době kluci pracují na nové desce.

A nebude chybět ani domácí pop-punkové seskupení Rogers, které na této akci symbolicky pokřtí debutové „EP 2013“, které do světa vypustili v prosinci loňského roku. Akce startuje ve 20 hodin.

 

Odkazy: 

FB událost

Bandzone Rogers

Bandzone Víkend

Bandzone Hero from Zero

Bandzone At The Moments