MISS PUNK 2011 – benefiční PUNK/HARDCORE festival!
17.6.2011
19.00

V pátek 17.6 v pražském klubu Modrá Vopice vypukne od 17:00 benefiční festival mladých kapel (zahraje vám jich celkem 10!). Večer bude jedinečný hned z několika důvodů. Kromě obsáhlé hudební produkce bude volena nejhezčí punkerka! Volba proběhne v několika kolech a vítězná slečna se může těšit na zajímavé ceny.

Až z Rakouska přijedou streetcoroví Crossfire se svým našláplým setem. Z domácích kapel se představí například zakázanÝovoce, tahle parta hraje svůj melodický punk už šest let a má za sebou několik vydaných alb a přes tři sta koncertů. Také se můžete těšit na křest nového CD „Sejdeme se na baru” od pražské bandy Děti v lihu. Kromě výše uvedených zahraje dalších skvělých sedm kapel a to: Spots, Kadence, A Crash, V.O.H, Crossczech, Signal Drive a Zlatý Déšť.

Celá akce má však ještě jeden smysl, který by neměl zůstat opomíjen. Veškerý (!) výdělek bude věnován organizaci Mamma Help. Ta už od roku 1999 pomáhá dívkám, slečnám a ženám, které postihla rakovina prsu. Přijďte spojit příjemné s užitečným! Vstupné je 99 Kč a vyšší, sami si vyberte, jak moc chcete podpořit dobrou věc.

Akci pořádají hudební nadšenci ve spolupráci s kapelou zakázanÝovoce. „Pokud máme ženský prsa rádi, a to máme, chceme udělat něco víc, než s nima děláme běžně. Ženský si to od nás zaslouží! “ dodává Pišto, kytarista a zpěvák zakázanÝho ovoce

První, takřka legendární festival MISS PUNK se odehrál v roce 1990 v pražské Lucerně za účasti kapel jako Tři Sestry, Plexis, Zona A, Slobodná Europa, Šanov či Do Řady. Po 18ti letech jsme v roce 2009 tradici obnovili… a letos přidali i benefiční rozměr. Hudba by měla i pomáhat.

Bez nároku na honorář zahrají:

CROSSFIRE – luxusní street hardcore punk z RAKOUSKA – http://www.myspace.com/crossfirestreetcore
zakázanÝovoce – punk rock – http://bandzone.cz/zakazanyovoce
DĚTI V LIHU – alko punk – KŘEST CD „Sejdeme se na baru“ – http://bandzone.cz/detivlihu
SPOTS – anarcho punk – http://bandzone.cz/spots
Kadence – hardcore punk – http://bandzone.cz/kadence
A Crash – punk – http://bandzone.cz/acrash
V.O.H. – hardcore punk/crust – http://bandzone.cz/voh
Crossczech – hardcore oi! – http://bandzone.cz/crossczech
Signal Drive – punk’n’roll – http://bandzone.cz/signaldrive
Zlatý Déšť – punk – http://bandzone.cz/zlatydest