FESTIVAL VYSMÁTÉ LÉTO OSLAVÍ 10.ROČNÍK S ČESKÝMI I ZAHRANIČNÍMI HVĚZDAMI!
20.7.2013
12.00
12.00
12.00

Kadaňskému Rockfestu Vysmáté léto přijedou k letošnímu 10. jubilejnímu ročníku popřát nejen české ale i zahraniční hvězdy v čele s finskými The Rasmus!

 

V sobotu 20.července se do podmanivého kadaňského podhradí sjedou a na třech scénách vystoupí více než dvě desítky hudebníků ze všech koutů naší republiky, Holandska, Německa, Finska i Velké Británie! Za všechny zástupce tuzemské hudební scény jmenujme  nejen Anděly ovenčenou „Skupinu roku“ Kryštof, zpěvačku a aktuálně i porotkyni SuperStar Ewu Farnou, držitele letošních cen Žebřík skupiny UDG, KOFE-IN a Clou,  písničkáře XINDLA X, kapely Plastic People, Eddie Stoilow, Rybičky 48, Walda Gang nebo Krucipüsk.

 

Ze sousedního Slovenska do Kadaně zavítá Peter Bič Project a z Německa metalcorová skupina Eskimo Callboy. Příznivci tvrdší muziky jistě ocení i holandskou formaci Delain, která reprezentuje tzv. symfonic metal a britské The Dirty Youth, kteří zahajovali loňské vystoupení The Rasmus v Praze.

 

Finská rocková legenda a hlavní hvězda festivalu The Rasmus ovládne hlavní scénu ve 23 hodin. Její festivalový set nabídne průřez celou dosavadní kariérou skupiny, no.1 hity No Fear a In The Shadows nebo skladby Guilty a First Day Of My Life nevyjímaje.

 

Nepřetržitý hudební maratón vypukne již v 10 hodin dopoledne a jako každý rok bude i letos program rošířen také o divadelní scénu. Rodinám s dětmi nabídne opětovně také zázemí v podobě dětského koutku.

 

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream. Do konce května jsou k dispozici za 550 korun,  počínaje prvním červnem se jejich cena zvedne na 600 korun a v den konání na 700 Kč. Děti s výškou do 125cm mají opět vstup na festival zdarma.

 

Festival je podporován z Regionálního  operačního programu regionu soudržnosti Severozápad.

 

Více na www.rockfest.cz