DWD FEST is not dead!
30.11.2013
16.00

foto: archiv_NVÚ

 

Letošní ročník DWD festu se z technických důvodů neuskutečnil ve svém pravidelném termínu v březnu kvůli zásadním technickým potížím v oblasti kolem Moravské Třebové. Možná i proto byl přesunut, a k potěšení všech věrných fanoušků i rozšířen! Co, kde, kdy a jak?

 

Povězme si zkrácený příběh o tom, jak se celá historie semlela. Na začátku byli dva mladíci, dvoje sluchátka, jedna redukce, jeden počítač a jeden šílený nápad. Vysílejme radio. FM vlny jsou drahé, ale internet to umí free. Inu vysílali jsme a vzniklo radio Dance with the devil…mno možná bychom to mohli zkrátit na DWD. Jo, to by šlo… Ty hele, přišel za mnou jeden kluk, a říkal, že bychom mohli udělat hudební portál. Co ty na to? Mno, tak jo! …

 

DWD.cz vzniklo a jako oslavu své existence po třech letech dalo základ tradici DWD festu, jehož v letošním roce orgaizuje IV. ročník. A právě tento festival už od svého vzniku získává pomalu, ale jistě známku „putovní“. První dva ročníky hostil kulturní dům v Boršově u Moravské Třebvé. Třetí ročník se nesl v duchu dvou podií a energii dodával Monster. Avšak čtvrtý ročník se stal potíží, kterou vyřešilo až přestěhování festivalu do Mladé Boleslavi.

 

A aby toho nebylo málo, první novinkou, kterou Vám představíme, bude hned trojice kapel spjatých s punkovou scénou na území naší hudebně rozmanité země. Předem avizovanou hvězdičkou DWD festu je pražská old school punk rock band THE FIALKY, jež se těší obří podpoře fanoušků Bandzone.cz či Facebooku. Parta chlapíků kráčející v českých šlépějích odkazu legendárních Ramonnes k nám přijede z Pražského velkoměsta s novou deskou „NO SCHOOL“.

 

V rámci společného turné uvítáme dvojici punkových legend z Ústí nad Labem a Hradce Králové. Ano, NVÚ a HOUBA v Mladé Boleslavi, což místní fanoušek nepamatuje! To je první trojice odhalených k vystoupení 30.11.2013 v MB. Sledujte oficiální facebook ( https://www.facebook.com/dwdfest?fref=ts ) kde se odzvíte víc!

 

Facebook stránka: https://www.facebook.com/dwdfest?fref=ts

Facebook akce: https://www.facebook.com/events/417674968262187/?fref=ts

Banzone akce: http://bandzone.cz/akce/278024

 

http://www.youtube.com/watch?v=DV_qCmsnlcE