Doražte na Jemnický podzimní fest!

Další ročník, ze kterého si, jak se říká „sednete na prdel!!!“ Bohatý program, spousta novinek a hudební doprovod v té nejsilnější palbě.

 

Jako každý rok na podzim se otevřou brány, tentokrát ale, jemnického kulturního domu. V sobotu 20. října 2012 od 19:00 hodin odstartuje Jemnický podzimní fest včele předních, českých interpretů.

 

Tahounem pro letošek je skupina Wohnout. Jejich písně dostávají na každém koncertu fanoušky přímo do hudebního rauše. Těšit se zajisté můžete na songy Gastrosexuál, Našim klientů či na Svaz českých bohémů.

httpv://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c

 

Dalším hostem bude kapela Nightwish revival, která je naprosto totožná s originální finskou skupinou. Představí se Vám brněnská kapela Crash Road, dále pak Remains of Force, Vigo, Martin Kubín s Veronikou Novákovou a taneční skupina 4K.

 

Předprodej vstupenek je již zahájen, probíhá ve třech městech. Vstupenky je možné zakoupit na informačních střediscích v Jemnici a Moravských Budějovicích a v Textil-Domino v Dačicích. Vstupenky jsou v předprodeji za 165 korun a lze je zakoupit i na místě!

 

Více info na http://www.nkn.jemnice.cz/

Event pozvánka: https://www.facebook.com/#!/events/261940423916651/?fref=ts

Stránky na FCB: https://www.facebook.com/JemnickyFest/events#!/JemnickyFest