DWD fest 2013 uzavřen a ďábelská párty se může rozjet! (ZRUŠENO)
16.3.2013
12.00
12.00

Čtvrtý ročník hudebního festivalu DWD fest na oslavu dalšího roku existence DWD.cz a jeho o.s. už má svůj lineup pro rok 2013 uzavřen. V díle s číslem IV. se pořadatelé opravdu vyřádili  nabízí účastníkům snad úplně všechno!

 

Po zkušenostech z minulých ročníků, kdy pořadatelé sázeli na slovenské hvězdičky a trochu opomíjeli nejlepší underground z Čech, rozhodli se pozvati pár esíček z našich luhů a hájů. Ani zahraniční scéna však nezůstane nezastoupená, a tím zvoleným černým koněm jsou francouzští The Dodoz z Toulouse. Energický rock’n’roll s průrazným hlasem zpěvačky, podpořeným surovými kytarami a nekompromisním polozpívajícím bubeníkem obsadil místo mezi headlinery.

Narozdíl od minulých ročníků jsou v programu zařazeny dva bloky pro příznivce Hip Hopové muziky v podobě námi nedávno zmíněného talentu Nateho ( www.bandzone.cz/andre ) a druhý blok patří rapperovi Johnnymu, známému ze skupiny HZM. Oba interpreti vystoupí s DJ’s a my doufáme, že stávající fanoušci DWD festu stráví pozitivně další žánrové rozšíření s neobvyklým zastoupením:-).

 

Jak jsme už zmínili, letošní ročník bude opravdu zajímavý i díky účasti rastakrále české reggae scény – famózního Mr. Cocomana, jehož výstup doprovodí dlouholetý parťák DJ Wilda Panda. Do rytmů reggae zabrousí i mladá veselá parta Interpret Neznámý z Brandejsa, která před nedávnem vydala dva své singly natočené DWD Records. Více k poslechu najdete na www.bandzone.cz/interpretneznamy.

Rozhodně tím ale nekončí výčet elity a jako punkový zástupce se na jednom z podií DWD festu objeví stálice československé punkové scény – THE FIALKY! U svižného tempa zůstaneme i v případě kapely Criminal Collection, jež DWD fest navštívila na jeho I. a II. ročníku. Mezitím posbírala velké úspěchy nejen na naší scéně, ale i v daleké Kanadě.

 

Dvě pódia podpoří kapely z okolí i z velké dálky, a budou mezi nimi Retro Jokers, Street’n’banana, objev mladíků My Revolution a místní kapela Fly Fish z Moravské Třebové. Ovšem nesmíme opomenout kapelu Beznadějný případ, která dosud nechyběla na žádném DWD festu, a pecky z jejich poslední desky „Od východu na západ“ si můžete naposlouchat na www.bandzone.cz/beznadejnypripad

Vstupenky na DWD fest můžete zakoupit již dnes prostřednictvím portálu TICKET-ART. Pozor! Nyní nakupujte jen za 150Kč! Více informací naleznete na DWD.cz nebo na Facebooku.

 

FB: http://www.facebook.com/dwdfest
BZ: http://bandzone.cz/akce/278024
AKCE FB: http://www.facebook.com/events/417674968262187/?fref=ts

PŘEDPRODEJ: http://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=predstaveni&id=8181