Chinaski vyráží na tour! První koncert 21.10. v Litomyšli!

První koncert Klubového speciálu 2 skupiny Chinaski bude v pátek 21.října v klubu Kotelna v Litomyšli. Turné má i preventivní poselství – bojuje proti požívání alkoholu za volantem, a proto se jeho podtitul nese ve znamení hesla „Chceš vidět i další náš koncert naživo? Je to na tobě!“

 

Návštěvníci každého z koncertů  si užijí nejen řádnou porci skvělé hudby, ale budou mít možnost u stánku BESIP dostat alkohol testery, reflexní prvky a letáky a hlavně si pomocí speciálních brýlí a hry vyzkoušet, jaké to je řídit pod vlivem alkoholu s 1,5 promile v krvi, což je hladina, při níž se mnozí považují téměř za střízlivé.

 

Chinaski odehrají průřez svojí tvorbou a uslyšíte i písničky, které na pódium nikdy nezazněly.  Závěr turné bude patřit pražskému Lucerna Music Baru, kde kapela odehraje tři koncerty v řadě za sebou – 6., 7. a 8. prosince. Přičemž ten prostřední, ve středu 7. prosince, bude opravdu extra speciální. Bude totiž tisící v pořadí, což je úctyhodné číslo.

 

Všichni zájemci o koncerty si mohou vstupenky pořídit v obvyklých předprodejích – veškeré informace jsou k dispozici na www.chinaski.cz , http://cs-cz.facebook.com/chinaskipage  a o projektu BESIP www.jetonatobe.cz.

 

Kdo se nemůže dočkat, může si dát „malou ochutnávku Chinaski“ na televizní obrazovce 28. října, kde zahrají v rámci benefiční koncertu pro Linku bezpečí.

Zastávky Klubového speciálu 2 skupiny Chinaski:

21.10.    Litomyšl – klub Kotelna

22.10.    Jilemnice – klub Továrna

05.11.    Kadaň – klub Orfeus

11.11.    České Budějovice – klub Bazillika

12.11.    Zlín – klub Golem

18.11.    Jablonec nad Nisou – klub WOKO

9.11.      Herálec – klub

24.11.    Ostrava – klub Garage

03.12.    Krnov – Kofola klub

06.12.    Praha Lucerna Music Bar

07.12.    Praha Lucerna Music Bar

08.12.    Praha Lucerna Music Bar