Rybičky 48 pokřtili DESKU ROKU ve velkém stylu!

11.10. 2011 se uskutečnil v pražském Lucerna Music Baru křest již čtvrtého řadového alba kapely RYBIČKY 48 s názvem DESKA ROKU.

Jako svoji předkapelu si Rybičky 48 pozvali rockovou kapelu HORSKÁ CHATA ze Slovenska. Jejich vystoupení začalo okolo půl desáté a končilo před půl jedenáctou. Zazněly písně jako: Myslíš, že vieš kto som?, Kto?, Niekedy,… . Tuto kapelu publikum přijalo velmi dobře a koncert si naplno užívalo. Jako dárek si chalani zo Slovenska pro české fanoušky připravili aktuální album „4“, které během koncertu zpěvák Martin rozházel do publika.

Po krátké pauze, kterou vyplnila moderátorka slovy o kapele, nastoupili konečně samotné RYBIČKY 48.

Na tuto mega party si kluci pozvali mnoho hostů z jiných kapel, kteří si s nimi zazpívali nebo zahráli nějakou tu písničku. Speciálně upravený playlist byl poměrně rozsáhlý, přibližně o 20 písničkách, asi na hodinku a půl až na dvě. Během koncertu se vystřídalo na pódiu mnoho hostů z kapel například jako: Harlej, Doctor PP, Medvěd 009, Imodium, Divokej Bill a další.

Zhruba uprostřed rybičkovského vystoupení se křtila nová deska s velmi sebevědomým názvem a to DESKA ROKU. Role kmotra se ujali členové kapely TŘI SESTRY. Deska byla pokřtěna klasicky šampaňským a vhozena mezi fanoušky. Během koncertu se natáčely i záběry do nově chystaného klipu k písničce Princezna z baru, což se fanoušci dozvěděli až na místě.

Završením této velkolepé akce byla skvělá afterparty, ostatně jako vždycky. Afterparty, koncert i samotný křest nového alba byl pro kutnohorskou partičku AKCÍ ROKU, jak sami řekli.

Playlist (host – kapela):

Reality show, Viva la revolution, Obyčejnej den, Samaritán, Emily (Tonda – Harlej), Romantik (Doctor PP), Princezna z baru (Honzík Štrup – Medvěd 009), Filmová hvězda (Thomas – Imodium), Holka na inzerát (Honzík Štrup – Medvěd 009), Sexualní akrobat (Honzík Štrup – Medvěd 009), Rádiová (Honzík Štrup – Medvěd 009), Nebe peklo, Yekyll & Hyde (Honzík Štrup – Medvěd OO9), Zamilovaný/Nešťastná (Bára Zemanová), Největší hit (Honzík Štrup – Medvěd 009), Oooou (V. Bláha a Štěpán – Divokej Bill), Hip hop, Agáta, Amores Perros, Spratek