Jaksi Taksi pokřtili „Signál“!

Fanoušci kapely Jaksi Taksi se dočkali po třech letech nové desky. Deska nese název Signál a byla oficiálně pokřtěna 7.10. v pražském Rock Café. Už od začátku byl klub slušně zaplněn!

Jako host se představila příbramská kapela Snadno na Dno, která dříve vystupovala pod názvem UpStream. UpStream jsme mohli vidět po boku Jaksi Taksi už několikrát, další společný koncert je naplánovaný na 25.11., kde zastoupí roli domácí kapely v Junior klubu v Příbrami.

Druhá vystupující kapela, Season Crack, nyní jede své DEBUT TOUR, kteté začalo právě v Rock Café. DEBUT TOUR se jmenuje příznačně díky jejich debutové desce Emoland, kterou pokřtili 10.června v Jablonci nad Nisou. Z nové desky byl složen také jejich playlist.

Jaksi Taksi nastoupili něco po desáté hodině, a to už takhle slušně zaplněný klub, vypadal ještě plnější. Nenávazně postávající hloučky se přesunuly k pódiu a koncert mohl začít. Zpěvák kapely Radek uváděl jednu písničku za druhou a fans se evidentně bavili. V polovině koncertu přišel na řadu křest nové desky a po něm exklusivní zveřejnění videoklipu na píseň „Maturitní večírek“. K tomu jen, lehce lechtivý videoklip:-)!

httpv://www.youtube.com/watch?v=ngFQLlwK8Sk