Američtí hardcoristé TERROR vystoupí v Brně!
26.4.2012
20.00
20.00

Američtí hardcoristé TERROR vystoupí v rámci dubnového „Your Enemies Are Mine Tour“ také v brněnském klubu Favál. Koncert se uskuteční 26.4. a po boku TERROR se představí další americké kapely, konkrétně DEATH BEFORE DISHONOR a TAKE OFFENSE.

Vstupenky na brněnský koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejích, bližší informace na www.obscure.cz.

 

Americká formace TERROR vznikla v roce 2002 v Los Angeles a od samého počátku na sebe strhla pozornost svou hudbou, která je dokonalou směsicí old school hardcoru, thrashe a punku. TERROR jsou známí tím, že sveřepě odmítají jakékoliv hudební módní vlivy a s neústupností sobě vlastní si jedou svojí cestou, aniž by se museli ohlížet napravo nebo nalevo. Paradoxně i přes jasnou stylovou vymezenost, kam nepatří žádné trendové parádičky, jsou TERROR kapelou, která se těší masové přízni mladého publika, jež ji společně s HATEBREED uznává jako leadera moderní hardcorové scény.

Nahrávky „ One With The Underdogs ” (2004), “Lowest Of The Low ” (2005) a “Rhythm Amongst The Chaos ” (2007) vykopli kapelu do popředí zájmu zámořské a později i evropské scény a popularitu si poctivě budovali také svými živými vystoupeními, která jsou nadupaná stagedivingem, circle pity a podobnými radovánkami. Bez přehánění lze tvrdit, že na svých koncertech dokáží, jako jedni z mála, navrátit mezi fanoušky původní srdečnou atmosféru hardcorových koncertů, která jakoby už z koncertních sálů pomalu vyprchávala. TERROR tak v kladném smyslu navazují na práci svých uznávaných a vzývaných kolegů jako jsou CRO-MAGS nebo AGNOSTIC FRONT a pokračují tak v tvorbě tradiční hardcorové linie.

Kapela momentálně pracuje na nástupci dosud posledního alba „Keepers of the Faith“ z roku 2010.

 

Jako support se na celém turné představí bostonská hardcore formace DEATH BEFORE DISHONOR společně s jejich crossover/thrash metal hrajícími krajany TAKE OFFENSE.

 

Související odkazy:

www.myspace.com/terror

www.myspace.com/deathbeforedishonorbhc

www.myspace.com/takeoffense

www.obscure.cz

www.faval.cz

http://gnwp.cz/