Američané THE BLACK DAHLIA MURDER vystoupí v Olomouci!
27.6.2011
20.00
20.00
20.00

THE BLACK DAHLIA MURDER (usa)
WAR FROM A HARLOTS MOUTH (ger)
GODLESS TRUTH (cze)
THE BLACKSTONE CHRONICLES (usa)

27. června 2011, Olomouc – U-KLUB

Olomoucký U-Klub zažije v pondělí 27. června zatěžkávací zkoušku. Do města totiž přijíždí přední zástupci deathcorové scény v podobě americké formace THE BLACK DAHLIA MURDER. Společně s nimi se dále představí němečtí WAR FROM A HARLOTS MOUTH a tuzemská dvojice v podobě kapel GODLESS TRUTH a THE BLACKSTONE CHRONICLES. Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejích, více informací na webu www.obscure.cz.

Americké deathcorové komando The Black Dahlia Murder již patří mezi prověřené stálice v okruhu hudební scény zvané jako „new wave of american heavy metal“. Poslední desky jako „Nocturnal“ a „Deflorate“ přinesly kapele uznání ze všech možných stran a proto se napjatě čeká na zbrusu novou desku „Ritual“, která vychází právě v těchto dnech a které bude věnováno právě nadcházející turné.

Kombinace death/thrash/HC vyniká nejvíce při živých vystoupeních, které obvykle diriguje frontman s povědomým jménem – Trevor Strnad. Black Dahlia na deskách i při živých show zatápí pod kotlem od prvních minut a nepovolí až do samotného závěru. Energičnost a tvrdost jejich hudby zakusí po jejich předešlých českých koncertech premiérově také olomoucký U-Klub.

Další potvrzená, neméně známa, formace je z Německa a honosí se názvem War From A Harlots Mouth. V současnosti jedna z nejcitovanějších kapel z ranku metalcore, detailněji pak rozklíčovaná jako metal/math/black core, představí mj. svou poslední nahrávku „MMX“. Pokud jsme avizovali drtící mosh pit u Black Dahlia Murder, tak vězte, že v případě této kapely lze čekat podobný level bordelu pod pódiem.

Kromě dvou zahraničních akvizic koncert doprovodí také čeští zástupci, z nichž toho prvního netřeba blíže představovat. Jedna z nejpřednějších českých deathových formací nese názvem GODLESS TRUTH. Sekundovat jim budou progresivněji ladění mladíci THE BLACKSTONE CHRONICLES.

Související linky:
www.myspace.com/blackdahliamurder
www.myspace.com/warfromaharlotsmouth
http://bandzone.cz/godlesstruth
http://bandzone.cz/theblackstonechronicles
www.obscure.cz
www.u-klub.cz