Adam Mišík ve vyprodané ROXY odstartoval turné LIVE 2024
14.3.2024
15.3.2024
23.3.2024

Adam Mišík 1. února v pražské Roxy velkolepě odstartoval své turné. Vyprodaný ikonický klub s tisícovkou fanoušků vytvořil atmosféru, která zpěváka několikrát dojala a zároveň nenechala vydechnout. Zazněly platinové singly Proud, Máma říkala i aktuální hity Bez tebe, Prach a Zapomenout. Show podpořili i hosté a přátelé z branže –  Sergei Barracuda, Dorian, Pam Rabbit, Marko Damian i Ben Cristovao. Skvělý zážitek přiveze v rámci tour LIVE 2024 do Brna, Ostravy a Jablonce, kam zve skrze aftermovie z Roxy, jež vydává právě teď na svém YouTube kanálu. Zároveň spouští prodej svého největšího koncertu kariéry – Adam Mišík Forum Karlín 6. 2. 2025.

„To, co se stalo na koncertě v Roxy, se nedá popsat slovy. Ještě teď mám husí kůži,“ vzpomíná na čtvrteční večer. „Děkuju všem fanouškům, že i po 11 letech jsou pořád se mnou a málem se mnou zbourali celej klub do základů,“ pokračuje s dojetím. „Nemůžu se dočkat příští rok do Fora Karlín, kde to celý společně posuneme ještě o level výš,“ zve Mišík příznivce na další důležitý milník své kariéry. 

Vstupenky do Fóra Karlín – ZDE.

Už příští měsíc se Adam Mišík přesouvá do moravské metropole na další zastávku turné. V brněnském Prvním patře zazpívá už 14. března. Hned o den později zavítá do Ostravy, v klubu Barrák vystoupí od 19:00. Poslední štací 23. března v Jablonci nad Nisou tour zakončí v Klubu na Rampě. Lístky jsou nyní dostupné ZDE.

Adam Mišík Live 2024

Praha –  Roxy: 1. února

Brno – První patro: 14. března 

Ostrava – Barrák: 15. března 

Jablonec nad Nisou – Klub Na Rampě: 23. března