Adam Mišík a Ben Cristovao mají další společný track
26.4.2023
27.4.2023

Minulý rok byl pro herce a zpěváka Adama Mišíka přelomový. Pod režisérskou taktovkou Adama Sedláka se stal hlavní hvězdou experimentálního a kritiky oceňovaného filmu BANGER., ke kterému nahrál úspěšný titulní track Prach ve spolupráci se Sergeiem Barracudou. V polovině prosince navíc Adam Mišík ohlásil dva samostatné koncerty v Brně a Praze a přislíbil také spolupráce s výraznými jmény české scény. To potvrzuje hned prvním letošním singlem Zapomenout s Benem Cristovao, ve kterém se můžeme těšit na chytlavý refrén a kytarovější zvuk. Živě se na Adama Mišíka spolu s Benem Cristovao a dalšími hosty můžeme těšit 26. dubna v brněnském Metro Music Bar a 27. dubna v pražském Lucerna Music Baru. 

Pro Adama Mišíka je spolupráce s Benem Cristovao již třetí v pořadí. V rámci projektu HILLS 97 spolu vytvořili megahit Máma Říkala, jehož důležitým článkem byl také mladý producent Enthic, který má na svědomí i nejnovější singl Zapomenout. „Singl vznikl spontánně, když jednoho večera Ben dorazil do studia. Tak ho bavilo, co jsme měli s Enthicem rozdělané, že do patnácti minut měl hotovou svoji sloku,“ říká Adam Mišík o vzniku písně. „Zapomenout je jeden z nejlepších refrénů, jaké Adam napsal. Mám radost, že děláme na další věci. Adam je super člověk a vždycky ho rád podpořím,“ doplňuje Ben Cristovao. 

Osvědčená sestava se tak nadále drží hitových refrénů, tentokrát ale chtěl Adam zabrousit do trochu tvrdších aranží. „Song Zapomenout je tak trochu návratem k mým rockovým kořenům. Snažil jsem se ho zazpívat v jiné poloze, než jsou fanoušci zvyklí. I když je trochu temnější, má v sobě sílu a naději. Tu myslím všichni potřebujeme,“ dodává Adam Mišík. Chytlavý track se dočkal i vizuálu, o který se postaral Ondřej Silný, jehož seznam spoluprací čítá výrazná jména současné rap scény jako Calin nebo STEIN27. 

Oba interpreti mají za sebou velmi úspěšný konec loňského roku. Ben Cristovao sbírá mezinárodní úspěchy se singlem Future Champ a Adam Mišík ohlásil samostatné koncerty v Brně a Praze. V oblíbeném brněnském klubu Metro Music Bar se Adam představí 26. dubna a o den později předvede našlapanou show v legendárním pražském Lucerna Music Baru. Po čtyřech letech se tak vracím na solo koncerty, které jsme s týmem připravili jako průřez mojí kariérou, takže se můžete těšit na starší hity i nový bangery se skvělými hosty. Čekají vás tracky, které jsem ještě nikdy nehrál i starší věci v novém podání,“ zve Adam Mišík fanoušky na své koncerty.