Adam Mišík v srpnovém HELPMUSIC!

Česká republika se dočkala, je tu nový hudební magazín v tištěné podobě, který se prodává za „skvělou“ cenu!

Hudební server i-KLIK.cz má svoji stranu v hudebním magazínu HelpMusic. Proto v rámci spolupráce se Vám časopis pokusíme představit, je to jedna z aleternativ, kterou můžete využít na cestách pokud nejste připojeni k internetu a chcete se dozvědět novinky ze světa hudby, přečíst si zajímavé rozhovory či poznat mladé začínající kapely!

Obsah-srpen 2014 číslo:

Rozhovory: Adam Mišík, 100°C, Dilemma In Cinema, City Lights

Pokračuje se opět v proměnách, v soutěžích, v reportážích, fotoreportážích, kulturním přehledem z regionů, nebo lifestylem!

Cena:

Hudebních časopisů tu několik bylo a je… Nicméně cena HelpMusic je opravdu lidová!

trafika-24 Kč

předplatné-helpmusic@email.cz

O HelpMusic:

Hudební magazín HelpMusic měl své první číslo v květnu 2011, poté byl rok distribuován po klubech celé České republiky, a to zdarma! Jednalo se o formát A6 a obsahoval kulturní kalendář, rozhovory, soutěže atd. Nicméně v dubnu 2012 vyšlo poslední číslo a HelpMusic šel do prodeje jako plnohodnotný časopis. Distribuce funguje přes trafiky. V červnu navíc byla distribuce rozšířena o festival Votvírák a časopis se tak obohatil o program festivalu, plánek, potřebné informace k festivalu; Červenec pak patřil festivalu Přeštěnice/Sázava a srpen byl o festivalu Natruc. Od podzimu do jara budou regiony patřit klubům a jejich programům.