Adam Mišík a Sima spojili síly na chytlavém tanečním tracku Bez Tebe
1.2.2024

Nezaměnitelný feeling Adama Mišíka a taneční rytmy populární slovenské zpěvačky Simy – to je československý duet Bez Tebe, který vznikl na dálku a pojednává o lásce, která si vždy najde cestu, a to v ten nejpřekvapivější okamžik. 

„Dlouho jsem měl chuť udělat duet se zpěvačkou, ale máme jich v Česku a na Slovensku momentálně málo. Simu jsem měl na paměti, ale nikdy jsme neměli možnost se potkat. Když vzniklo demo Bez Tebe, tak jsem si řekl, že to k ní nějak musím dostat. A povedlo se!“ říká Adam Mišík o prvopočátcích singlu. Vzhledem k vytíženosti obou interpretů probíhala spolupráce na dálku. „Původně to neměla být vyloženě vztahová píseň, ale v tomto spojení by to byla škoda, tak jsme to překopali,“ dodává Adam s tím, že o produkci se opět postaral jeho dlouholetý spolupracovník a kamarád Enthic. 

„Tato skladba je z môjho uhla pohľadu o tom, ako si dvaja ľudia dlho nechceli pripustiť, že je v ich vzťahu viac ako si mysleli že bude. Je o tom, ako sa aj napriek snahe nezamilovať sa zamotali do niečoho, čo už nevedia ovládať,“ přibližuje význam textu Sima a dodává, že se nechala inspirovat začátkem vztahu s jejím současným přítelem. „Je to o tom, ako sa dvaja ľudia prestanú stretávať pretože začnú mat pocit že ich kamarátsky vzťah je ohrozený, no časom si aj tak musia priznať, že to nezvládli a že skutočná láska si cestu vždy nájde, uzavírá své vyprávění zpěvačka. „S tímto tématem se dokáže ztotožnit každý. Velká láska a přitažlivost většinou přichází v ten nejmíň očekávaný moment,“ dodává Adam. 

Celý příběh podtrhuje barevný undergroundový snímek z dílny Ondřeje Silného, který má na svědomí třeba i klip k poslednímu singlu ZAPOMENOUT. Tentokrát nás režisér bere na divokou party do stylového brněnského baru SPOT. 

Adam Mišík zároveň spouští předprodej na svůj koncert, který proběhne 1. února 2024 v pražském klubu Roxy. Fanoušci se mohou těšit na novou hudbu, známé hity i zajímavé hosty. Vstupenky jsou k dispozici ZDE.