Vychází již třetí číslo nového magazínu HELPMUSIC!!!

Česká republika se dočkala, je tu nový hudební magazín v tištěné podobě, který se prodává za „skvělou“ cenu!

 

Hudební server i-KLIK.cz má svoji dvoustránku v novém hudebním magazínu HelpMusic. Proto v rámci spolupráce se Vám časopis pokusíme představit, je to jedna z aleternativ, kterou můžete využít na cestách pokud nejste připojeni k internetu a chcete se dozvědět novinky ze světa hudby, přečíst si zajímavé rozhovory či poznat mladé začínající kapely!

Veškeré příspěvky magazínu HelpMusic = ZDE!!! Budeme doplňovat!

 

Obsah-srpnové číslo:

Rozhovory: Sunshine, Sto Zvířat, Visací zámek, Katka Knechtová, Reverends, nebo speciální hoste Michael Viewegh

Profily kapel: O5&Radeček, Iglú, České Srdce, Alžbětiny Sosny

Festival Natruc: profily kapel, program, mapa festivalu, doprovodné informace

– nechybí kulturní kalendář rozdělený podle jednotlivých regionů, soutěž, Na plnou hubu nebo oblíbená rubrika No ty voe!

 

Cena:

Hudebních časopisů tu několik bylo a je… Nicméně cena HelpMusic je opravdu lidová!

festivalová cena-15 Kč

trafika-19 Kč

předplatné-helpmusic@email.cz

 

O HelpMusic:

Hudební magazín HelpMusic měl své první číslo v květnu 2011, poté byl rok distribuován po klubech celé České republiky, a to zdarma! Jednalo se o formát A6 a obsahoval kulturní kalendář, rozhovory, soutěže atd. Nicméně v dubnu 2012 vyšlo poslední číslo a HelpMusic šel do prodeje jako plnohodnotný časopis. Distribuce funguje přes trafiky. V červnu navíc byla distribuce rozšířena o festival Votvírák a časopis se tak obohatil o program festivalu, plánek, potřebné informace k festivalu; Červenec pak patřil festivalu Přeštěnice a srpen je o festivalu Natruc. Celé prázdniny si můžete také HelpMusic koupit na putovním festivalu HRADY CZ.