Únorové číslo magazínu HelpMusic!!
1.2.2013
0.00

Česká republika se dočkala, je tu nový hudební magazín v tištěné podobě, který se prodává za „skvělou“ cenu!

 

Hudební server i-KLIK.cz má svoji stranu v novém hudebním magazínu HelpMusic. Proto v rámci spolupráce se Vám časopis pokusíme představit, je to jedna z aleternativ, kterou můžete využít na cestách pokud nejste připojeni k internetu a chcete se dozvědět novinky ze světa hudby, přečíst si zajímavé rozhovory či poznat mladé začínající kapely!

Veškeré příspěvky magazínu HelpMusic = ZDE!!! Budeme doplňovat!

 

Obsah-ÚNOROVÉ číslo:

Rozhovory: Divokej Bill, Škwor, Zoči Voči a Turbo

Profily kapel: RADIO A a SABRAGE

– nechybí kulturní kalendář rozdělený podle jednotlivých regionů + vybrané programy klubů, soutěž o lístky na Žižkovskou Noc, Na plnou hubu či další proměna

 

Cena:

Hudebních časopisů tu několik bylo a je… Nicméně cena HelpMusic je opravdu lidová!

trafika-19 Kč

předplatné-helpmusic@email.cz

 

O HelpMusic:

Hudební magazín HelpMusic měl své první číslo v květnu 2011, poté byl rok distribuován po klubech celé České republiky, a to zdarma! Jednalo se o formát A6 a obsahoval kulturní kalendář, rozhovory, soutěže atd. Nicméně v dubnu 2012 vyšlo poslední číslo a HelpMusic šel do prodeje jako plnohodnotný časopis. Distribuce funguje přes trafiky. V červnu navíc byla distribuce rozšířena o festival Votvírák a časopis se tak obohatil o program festivalu, plánek, potřebné informace k festivalu; Červenec pak patřil festivalu Přeštěnice a srpen byl o festivalu Natruc. Od podzimu do jara budou regiony patřit klubům a jejich programům.