Estonští Ewert and The Two Dragons si podají Prahu!
2.4.2013
20.00
20.00
20.00

EWERT AND THE TWO DRAGONS (EST)

Úterý, 2.4. 2012

CHAPEAU ROUGE, PRAHA

Otevřeno od 20:00, Show začíná ve 21:00

Indie-rockový band z Estonska s poetickým názvem Ewert and The Two Dragons vyjíždí na evropské turné a zamíří při něm i do pražského klubu Chapeau Rouge. Koncert se koná v úterý 2. dubna. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro.

Estonská kapela vystoupí v České republice již podruhé – loni ji fanoušci mohli vidět na festivalu Colours of Ostrava v jejich „menší“ formaci. Do pražského klubu Chapeau Rouge zavítají ve své plné živé sestavě, která čítá členů hned sedm. Název kapely vznikl podle oblíbeného filmu leadera kapely, zpěváka a klávesisty Ewerta Sundjy. Jejich druhé album Good Man Down získalo hned několik ocenění, mimojiné cenu za nejlepší album roku 2012, a stejnojmenná titulní skladba alba získala cenu za nejlepší skladbu roku 2012. Ewertovi draci stihli vyhrát jednu prestižní cenu už i letos – a to sice European Border Breaker Awards.

Good Man Down:

Hudba, kterou předvádí Ewert and the Two Dragons je hodně o akustickém zvuku kytary a jejím propojení s melodickými klávesami. V pobaltí jsou jasnými miláčky fanoušků i kritiky. Od vydání jejich druhé desky Good Man Down mají skvěle nakročeno – projeli různé festivaly napříč Evropou, ale třeba i Brazílii! Jen za rok 2012 vyhráli v samotném Estonsku pět různých prestižních cen – a my jsme moc rádi, že je můžeme v České republice opět přivítat,“ řekl zástupce pořadatelské společnosti Fource Entertainment.

Nenechte si ujít úplně první pražský koncert estonských dračounů Ewert and The Two Dragons, který se koná 2. dubna v pražském klubu Chapeau Rouge na 3. stage. Vstupenky v síti Tickepro.

Oficiální webové stránky promotéra: http://www.fource.cz/

Facebook event link: https://www.facebook.com/events/412853605467718/

Homepage klubu: http://www.chapeaurouge.cz/