Kapela zakázanÝovoce má nový singl i klip “Automat na lásku”!

Skupina zakázanÝovoce se rozhodla nastavit pomyslnou laťku hudební i klipové kvality výš. Postará se o to její nový hit „Automat na lásku“?

 

Kapela zakázanÝovoce minulý týden oficiálně představila klip k singlu „Automat na lásku“. S představením novinky si skupina tentokrát dala načas, přesněji rok po posledním oficiálním klipu Groupie. Jak prozrazuje frontman Pišto, píseň „Automat na lásku“ původně napsali z recese, ale následně si demo skladby vyslechla celá kapela a jednohlasně se shodla, že „Automat na lásku“ nemůže zůstat odložen „v šuplíku“. Následovalo nahrávání ve studiu v Hradci Králové a kooperace s producentem Tomášem Frödem. 

 

Při výběru režiséra, který „Automat na lásku“ vizuálně zhmotnil, vsadili zakázanÝovoce na ověřenou kvalitu, Matěje Pichlera. „Matěj nám natočil před dvěma lety klip k Nech mě odejít. Chtěli jsme, aby i Automat dokonale splynul s vizuálem a dostal se všem pod kůži, tak jak Nech mě odejít. Proto jsme si opět vybrali Matěje“, vysvětluje kapela a jedním dechem chválí celý tým, který na klipu spolupracoval. 

youtube.com/zakazanYovoce

Na závěr dodává, že nový singl je předzvěstí připravovaného alba, který zakázanÝovoce vydá po více než dvou letech už tento podzim a po něm vyráží společně s kapelou Imodium na klubové turné po Česko-Slovensku s jednou zastávkou v Polsku.