zakázanÝovoce PŘEDSTAVUJE NOVÉHO KYTARISTU A SPOLEČNÝ SINGL SE ZOČI VOČI

Záhy po odchodu kytaristy Mejdla představuje kapela zakázanÝovoce novou tvář. Aktuální sestavu Pišto, Yaris a Franc doplňuje hráč s bohatými zkušenostmi, kytarista Laff.

 

Bývalý frontman kapely UnderGaters, kterého bylo možné slyšet po boku kytarového virtuóze Geoffa Tysona, působil např. i v kapele Deklarace X či se zpěvačkou Karolínou Krézlovou: „S klukama jsme si na konkurzu okamžitě začali rozumět – od prvního sprostého slova, co mezi námi u stolu padlo. Pak jsme si šli zahrát a tím se navzájem utvrdili v tom, že to prostě bude dobrý,“přibližuje Laff své přijetí do kapely.

 

Skupina se v současné době věnuje přípravám páté studiové desky; jako vzpomínku na United Federation Tour, které kapela odjela po boku kapely Zoči Voči, natočila skladbu s názvem Nikdy nezapomenem / Nikdy nezabudneme a doplnila ji o videoklip poskládaný z těch nejlepších okamžiků turné, jenž měl v neděli 12. ledna premiéru na Fajnrock TV. Nahrávka vznikala v rápotickém studiu a o závěrečný mix a mastering se postaral producent a zároveň majitel studia Biotech, Ecson Waldes.

 

„Společný track je poděkování všem fanouškům, kteří přišli na United Federation Tour 2013,“dodává baskytarista Yaris. Turné po obou státech bývalé federace, čítající celkem 21 zastávek, probíhalo od září do prosince loňského roku; celkem ho navštívilo téměř sedm tisíc návštěvníků.

 

Videoklip k písni Nikdy nezapomenem / Nikdy nezabudneme:

 

Více informací získáte na:

http://zakazanyovoce.cz/

https://www.facebook.com/zakazanYovoce

http://bandzone.cz/zakazanyovoce

http://zocivoci.sk/

https://www.facebook.com/zocivoci

http://bandzone.cz/zocivoci

www.alfedusmusic.cz