ZakázanÝovoce představilo Praze Lásku!

10. dubna se všichni pražští fanoušci kapel  Five O´clock Tea a ZakázanÝovoce sešli ve smíchovském klubu Futurum, kde se konal koncert v rámci jejich Buxton tour!

 

V rámci předskokana se na celém turné představuje fanouškům rocková kapela Dilated v čele s charismatickou zpěvačkou Luckou. Jinak tomu nebylo ani v Praze a Dilated předvedli, že skvěle zapadají do trojlístku kapel.

Jako druzí vystoupili Five O´clock Tea. Tato kapela není na hudební scéně žádným nováčkem. Za sebou mají „čaje“ turné s takovými kapelami jako Wohnout nebo Divokej Bill. Nyní si užívají jarní Buxton tour a slovo užívají myslím doslova. Neuvěřitelně energií nabitá vystoupení, které vás nenechá v klidu a donutí vás minimálně si podupávat do rytmu. V setu 5OT nemohly samozřejmě chybět největší hity kapely jako Slunovrat nebo Helmut! Fanouškům klasický set nestačil, proto si velmi hlasitě řekli o přídavek.

 

Ještě před tím, než se na pódiu objevila poslední kapela večera, proběhla tombola. Zpěvačky Lucka a Morgan vylosovaly 3 čísla, která získala sluchátka od firmy Buxton.

 

Kolem půl jedenácte se na pódium objevila kapela zakázanÝovoce, která svůj set začala písni One Man Show. Vůbec poprvé se Praze představil nový kytarista kapely, Laff, kterému nikdo neřekne jinak než Láska. V setu zazněly písně jako Sucide Girl, Strassenpunk, Nech mě odejít, Genocida.

Došlo také na Alkoholku. Písničku, kterou dříve zpíval kytarista Štěpán, převzal Laff. Na pražském koncertě ho v dívčím partu doprovodila Karolína Krézlová. Avšak v jejím případě zpěv, dá-li se tomu tak vůbec říkat, dost tahal za uši. Ale za to, že měla odvahu vystoupit před plným klubem, tleskám. Ani zÝo fanoušci nenechali jen tak odejít a kapela ukončila svůj koncert písní Pornostár.

 

Fotogalerie…