Znouzectnost s hosty The Lenthilium a Ramones Plzeň
21.12.2016
20.00

Večer 21.12. 2016 bude v divadle Pod lampou patřit plzeňským punkovkám. Na jednom podiu se sejdou při příležitosti oslavy 30 let Znouzectnosti 3 kapely.

 

Plzeňská punková stálice Znouzectnost slaví dlouhých 30 let na hudební scéně. Punkrocková trojice rebelů, vtipálků a tvořitelů písní o legendách, bajkách, o pohádkových postavách atd. Právě vydali novou desku Démophobia, která bude po opravě chyby co nejdříve k dostání. Jedna z kapel, kterou stojí navštěvovat pod podiem, ať hraje elektricky, či jen akusticky. Pokaždé má své poutavé kouzlo. Jejich „rituální tanec“ na píseň Hoří je naprosto legendární.

Jako hosté vystoupí The Lenthilium křísící ducha staré Jasné páky a Ramones Plzeň.

 

Ramones, který punkáč by je neznal. Králové v punkové historii, kteří nás už téměř všichni opustili a jejich songy hraje kdejaká kapela. Revival této skupiny,přímo z Plzně , Pod lampu také zavítá. Mohou se chlubit poutavou image, která je dost podobná originálu. První členové se potkali zcela náhodně na baru a zbytek kapely se připojil, když ve svých kamarádech viděli vizuálně další členy. Velice vtipně to na facebookových stránkách popisuje zpěvák, pro kterého je už samozřejmostí slýchat každý den, že je Joye (zpěvák original Ramones).

 

Buďte pro tuto noc, jako zpívá Znouzectnost „bez příčiny rebelové“ a dorazte do divadla Pod lampou, ve 20:00 to vypukne.