A Tribute to Lemmy vol. 2 v Plzni!
17.12.2016
20.00

 

Vzpomínku na hvězdu Motörhead uctí fanoušci v Plzni.

 

Již podruhé zavzpomínají příznivci skupiny Motörhead na bývalého člena Lemmyho 17. 12. 2016 v divadle Pod lampou s Motörreptile, Gaunery a Hejtmanem.

 

V překladu motorový plaz – Motörreptile vzniknul na počest Lemmyho Kilmistra, zakladatele legendární metalové skupiny Mötorhead, zpěváka a baskytaristy. Pejzy s knírem a klobouk ala Lemmy má též zpěvák revivalu, který se mu jako mnozí oddal srdcem a je pro něj srdeční záležitostí a nechtěl ho nechat upadnout v zapomnění. Jeden z mnoha revivalů, který se hraje doopravdy ze srdce.

 

Tour po Evropě a mnoho koncertních večerů má za sebou kapela Hejtman z Prahy, která na prkna divadla též zavítá. V nedávné době spatřilo světlo světa jejich nové CD Death Rock’n’Roll. Rychlejší drsnější rock’n’rollový nářez, co vás nenechá v klidu.

 

Plzeňská oblíbená banda Gauneři, co hraje rock’n’roll trashers, jejichž historie sahá až do roku 1997, též v tento večer potěší vaše slechy. Poslední a zároveň první desku s bonus CD nahráli roku 2013 a písně z ní vám zajisté zahrají v tento speciální vzpomínkový večer.

Vsaďte na „pikové eso“ a přijďte pozvednout číše s „Jackem a kolou“ a uctít tak památku. 17. 12. se na vás budou těšit v divadle Pod lampou ve 20:00 hodin.