The Legends Rockfest 2017 už má program!
21.7.2017
22.7.2017

V našlapaném programu tradičního festu nebudou ani při jeho 6. ročníku  chybět známé hitovky, srdcovky, rockové legendy či energické a odhodlané mládí české hudební scény!

 

KDY A KDE: 21.-22.7.2017 Hořice v Podkrkonoší

 

Potvrzenými kapelami pro tento ročník jsou ŠKWOR, DYMYTRY, TRAKTOR, HLAHOL, RIMORTIS, ARAKAIN, WALDA GANG, THE SNUFF, SALIERI, KRUCIPÜSK, VILÉM ČOK a BYPASS, ATLANTIS, KOMUNÁL.

 

Pro kohokoli, kdo tento fest již objevil, jej jistě není třeba  představovat. Kdo se jej chystá navštívit poprvé, zjistí, že od první minuty na něj doslova dýchne osobitá, přátelská  a neopakovatelná atmosféra. Tu dokresluje nepřehlédnutelná festivalová kulisa, s nezaměnitelnou a originální image celého festu. Těší nás účast všech věkových generací, od mladé, střední až po starší generaci, včetně dětí a celých rodin, pro které se akce stále více stává malou letní dovolenou s nabitým programem. Zde se baví prostě všichni.

EXKLUSIVNÍ PŘEDPRODEJ BYL JIŽ ZAHÁJEN!

A jak se říká, štěstí přeje připraveným. Nenechte si proto ujít tradiční ,,limitovanou sérii vstupenek za akční cenu, možnost zvýhodněných setů pro dva, obojí s řadou bonusů.“ Exklusivně v tomto, právě spuštěném, předprodeji! Prvních 100 účastníků na pokladně obdrží navíc malý festivalový vak s tištěným logem. Každý účastník se vstupenkou z předprodeje získá také pamětní látkový náramek s logem festivalu. K tomu dostane zdarma festivalový  zpravodaj s řadou užitečných informací a přehledem slev na další zážitkové aktivity. Umístění stanu ve stanovém městečku je rovněž v ceně.

 

 

Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketpro nebo přímo na stránkách pořadatele www.thelegendsrockfest.cz za cenu 499,-Kč a pozor, cena se bude zvyšovat!