„Rock´n´Roll For Life“ SILVESTR v Rock Café!!!
31.12.2011
19.00

31/12/2011 od19.00

 

Vstupenky:

220,- + poplatky – předprodej v Rock Café, síti Ticketstream a Lucky Hazzard Shopu/

290,- v místě

 

www.rockcafe.cz

Událost na Facebookuhttp://www.facebook.com/events/309011375794440/

 

Line-up:

THE MAGGIE´S MARSHMALLOWS

THE ROCKET DOGZ

QUEENS OF EVERYTHING

THE UNHOLY PREACHERS

BOMBS FROM HEAVEN

 

afterparty: DJ CZECH MIKE

 

THE MAGGIE’S MARSHMALLOWS http://bandzone.cz/themaggiesmarshmallows

 

Poměrně mladá pražská trojice, dokazuje, že její hlavní zbraní není uhrančivý pohled basistky Meg, ale pořádný rock’n’roll!

 

Ovlivnění spoustou legend jako The Sonics, The Kinks, The Trashmen, ale i Rolling Stones nebo Black Keys, pilují svůj garážový punk a prodají Vám ho tak snadno jako Horst Fuchs svůj WS kráječ!

 

THE ROCKET DOGZ http://bandzone.cz/therocketdogz

 

The Rocket Dogz je banda třech ostřílenejch chlapíků hrající punk/psychobilly a to již od roku 2008. Na svém kontě mají dvě desky Mad do holocaust a skoro ještě čerstvě novou Generation Zero.Tu vám, pokud ji ještě neznáte, představí 31.12. v pražském Rock Café!

 

Rocket dogz se s ničím nemažou a vy rozhodně nebudete výjimkou! Jejich zběsilý kontrabas a vostrá kytara se do paměti zaryje každýmu, co je jednou okusí…takže Let´s go to the hell!!

 

QUEENS OF EVERYTHING http://bandzone.cz/queensofeverything

 

Pohrobci kapel Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity jsou zpět s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí!!!

 

Na podiu k vidění:

Krleesh – kytara, zpěv

Rafan – kontrabas

Hanz – alt saxofon, zpěv

Bozez – bariton saxofon, zpěv

Mili – pozoun, zpěv

Dočki – pozoun, zpěv

Škoďák / Matouš – bicí

Sattan – trubka

 

THE UNHOLY PREACHERS http://bandzone.cz/theunholypreachers

 

The Unholy Preachers povstali z popela horror punkové kapely Phantoms on fire. Ještě před jejím posledním koncertem na podzim 2009 už dávali dohromady sestavu a nové skladby. První koncert pak odehráli v květnu 2010 v Dejvické Nádražce. V The Unholy Preachers se sešli bývalí i současní členové kapel Phantoms on fire, Elektrick Mann, Eastern Star, Nežfaleš nebo Reverends. Hudebně se oproti Phantoms posunuli víc k rock´n´rollu ala Turbonegro, Electric Frankenstein nebo The Dictators. V současné době pracují na prvním albu, které by mělo obsahovat 9 vlastních skladeb a cover od Black Flag a vyjít by mělo na začátku příštího roku. Zatím je k poslechu a stažení na jejich bandzone profilu čtyřpísňové demo.

 

BOMBS FROM HEAVEN http://bandzone.cz/bombsfromheaven

 

Kapela zahájila činnost v září 2010. „Snažíme se tvořit přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu, kterýmu šlape na paty zemitej rock´n´roll, foukací harmonika a další perly. Zatím se nám podařilo svépomocí vyprodukovat 5ti skladbový demo Welcome aboard na naší zkušebně, natočit singl City is your home, stihli jsme odehrát okolo 40ti koncertů, natočit videoklip a stát se finalisty Emergenza festu 2011… Momentálně makáme na materiálu na první řadovou desku, která by se snad mohla povést natočit během zimy 2011/ 2012. Její název zní We call the world…“.