Boyce Avenue

Boyce Avenue je americká akustická rocková kapela. Počátky kapeli se datují do roku 2004, kdy se tři bratři Alejandro, Daniel and Fabian Manzano rozhodli založit kapelu. Název kapely tvoří kombinace dvou ulic kde bratři žili jako děti.

V roce 2006 začali Boyce Avenue přidávat videa na youtube profil. Nejprve začali coververze známých písní, později i vlastní tvorbu. Nejsledovanější video Linkin Park – Shadow of the Day má přes 12 500 000 zhlédnutí. Jelikož jejich obliba stoupala rozhodli se začít tvořit své debutové album. To vyšlo roku 2008 a nese název All You’re Meant To Be. V roce 2010 vyjela kapela na své první tour do Evropy a vydala další desku All We Have Left. Roku 2011 se do Evropy vrátily kdy v první polovině roku navštívili i Českou republiku jako jeden z hlavních headlinerů festivalu Čarodějáles na Brněnské riviéře.

V listopadu 2011 vypustili do světa oficiální videoklip „Dare to Believe“. V prosinci 2011 získali jeden milión odběratelů na YouTube, a jako poděkování zveřejnili další oficiální videoklip „Find Me“ ze stále aktuální desky All We Have Lerf.

Na jaře roku 2012 se Boyce Avenue opět vrací do Evropy.

Kapela:

Alejandro Manzano – lead vocals, guitar, piano

Fabian Manzano – guitar, backing vocals, keyboards

Daniel Manzano – percussion, bass, backing vocals, violin

Jason Burrows – drums, percussion (on tour)

Stephen Hatker – drums, percussion (previous member)

Diskografie:

2008: All You’re Meant To Be

2010: All We Have Left