Nejpopulárnější švédská kapela ABBA bude v Praze a již je téměř vyprodáno!

Založena byla v roce  1972 hvězdami se stali dva roky nato po úspěchu v soutěži Eurovision tehdy konané v anglickém Brightonu, kde zazpívali hit Waterloo. V následujícím desetiletích se stane nejvíce prodávanou popovou skupinou v historii, druhou pouze za The Beatles.

 

Tahle čtyřka už společně bohužel nekoncertuje ale „THE SHOW – a tribute to ABBA„, který je podle oficiálního mezinárodního fan clubu ABBA nejlepší na světě, přijede opět do Prahy. Přiveze svou show a energii!

 

Všechno se to stane v sobotu 30.3.2019 ve 20.00 v Holešovicích. Vstupenky můžete koupit zde!

Původní zpěvačky Agnetha a Anne Frid, byly nahrazen dvěma výherkyněmi poté, co vyhrály velkou švédskou talentovou show, kde vystupovaly jako dívčí ABBA. Avšak nejdůležitější je, že druhou polovinu kapely tvoří původní člen Kenneth Svoldgaard a legendární saxofonistu Ulfa Anderssona, který se zúčastnil turné s původním albem ABBA. Mají zvláštní přízvuk, který nelze napodobit a tak  je koncert daleko autentičtější.

 

The Show hrají společně s Národního symfonického orchestru z Londýna v režii hudebního režiséra Matthewa Freemana.

 

Zajímavosti: Vznikla v roce 2001 a od té doby má za sebou impozantních 15 let úspěšného koncertování po celém světě. Je nejuznávanější náhradou ABBY. Přibližně 700 koncertů ve 40 zemích a více než 2 miliony prodaných vstupenek.