Metallica – Evropa hlásí VYPRODÁNO!
2.4.2018
20.00

Kapela Metallica v těchto dnech řádí ještě na území Spojených států, kde odstartovala své WORLDWIRED TOUR  na podporu desky HARDWIRED…TO SELF-DESTRUCT. Do Evropy přiletí hned na začátku září a veškeré velké haly a stadiony, kde se chystá vystoupit, hlásí vyprodáno.

 

Pokud jste zaváhali a lístky nemáte, máte malou šanci ještě je získat. Ovšem to byste se za Metallicou museli vydat až do Itálie, kde je ještě pár lupenů k mání. U nás v Čechách bylo vyprodáno během pár dní a to svědčí o tom, že kapela tady má opravdu ohromnou fanouškovskou základnu. O2 aréna tak bude čelit nejen hudebnímu nářezu ze strany kapely, ale především náporu tisíců lidí. Kdo by nechtěl naživo vidět a hlavně slyšet kapelu, která je zapsána v Guinessově knize rekordů!

 

 

Multiplatinová Metallica zavítá do ČR 2.dubna 2018. Každý, kdo si už lístek koupil, obdrží zároveň nové album této kapely. A ať už se rozhodne pro fyzický nosič nebo pro digitální podobu, myslím, že se najde málokdo, kdo už ho doma ve své „hudební vinotéce“ nemá. Předkapelou budou norští Kvelertak, mladá kapela založená v roce 2007, která má na svém kontě tři alba.

 

Metallicu přiváží do ČR agentura Live Nation.