Rock Heart 2017 – to jsou špičky rocku a metalu na jednom místě
18.8.2017
19.8.2017

Svátek rockové a metalové hudby můžete zažít 18.-19.srpna 2017 na festivalu Rock Heart v areálu zámku v Moravském Krumlově.

Už v loňském roce se zámecká zahrada otřásala v základech, nejen při vystoupení kapely Heloween, která byla headlinerem minulého ročníku. A ten letošní bude naprosto stejně nabitý. Představí čtyři zahraniční metalové kapely, špičky ve svém žánru. Na festival totiž přijedou Lordi, Amon Amarth, Powerwolf a Sonata Arctica.

 

Amon Amarth je švédská kapela, která hraje melodický death metal. A pokud znáte alespoň trochu dílo J.R.R.Toliena, víte, že název kapely nese jméno Hory Osudu z trilogie Pán prstenů.

Sonata Arctica přijíždí na festival také ze severu, konkrétně z Finska a já jsem ráda, že právě drsný sever nám poskytuje stejně dobrou melodicko-metalovou kapelu, jako jsou jejich švédští kolegové.

O trochu blíž k nám, z Německa, to mají Powerwolf. Patří bezesporu mezi nejúspěšnější heavymetalové kapely dnešní doby. Jejich ohromný potenciál dokazuje bezpočet cen, vyprodaných koncertů a skvělá živá show. A jejich hvězda stále stoupá. Je to prostě metalová smečka, které se podaří vše, na co drápne.

Lordi, metalová monstra. A také z Finska. Letos se nám v ČR předvedli třikrát. Vezou své typické masky, staré pecky a novou desku Monstereophonic, kterou chtějí na festivalu představit.

Ale pozor, ještě nekončíme. Pokud vás program až doteď zaujal, budete nadšení ještě  víc. Festival bude ošperkován i českými interprety.

V pátek 18.8. odstartuje rock-metalový víkend Arakain, následován Komunálem, v maskách se kromě Lordů objeví i Dymytry. 

Sobotní odpoledne bude patřit Škworům, Debustrolu, Citronu nebo třeba kapele Harlej. Ale to je jen výběr kapel, zde kompletní line-up:

V současné chvíli bylo uvolněno posledních 2000 lístků, takže pokud ještě nejste rozhodnuti, určitě neváhejte a nenechte si tento skvělý fesťák ujít.

 

Vstupenky  zakoupíte na http://rock-heart.eu/vstupenky/