Velky charitativni online stream Spolu jednim hlasem vypukne uz tento patek!
10.4.2020

Již za dva dny se uskuteční největší online charitativní festival „Spolu jedním hlasem“, který přinese od 16.00 hodin bohatý šestihodinový program nabitý koncerty, pozdravy, rozhovory či krátkými scénkami předních českých umělců, sportovců a youtuberů. 

 

V rámci přenosu vystoupí David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Wohnout, Anna K., Marta Jandová, Vojta Dyk, Matěj Ruppert, Mirai, Xindl X, Pokáč, Lenny, UDG, Berenika Kohoutová, herci Radim Fiala nebo Roman Vojtek, youtuberky a influencerky Anna Sulc, Mína a Naty a mnoho dalších, z nichž někteří usednou také na horké křeslo Honzy Dědka v jeho talkshow 7 Pádů. 

 

Chybět nebude ani zábava pro děti, kterou obstarají Čiperkové, Zdenek Polách & Matýsek. Se svým pozdravem se „na dálku“ připojí také např. No Name, Support Lesbiens, David Stypka nebo Verona.

 

Ti všichni se spojili, aby „Spolu jedním hlasem“ poděkovali lidem v první linii a současně podpořili finanční sbírku na podporu těch, kteří to momentálně potřebují nejvíce. 

 

„V takto rychle se měnící situaci nebylo jednoduché rozhodnout, kam prostředky nasměrovat, kde jsou potřeba nejvíce. Nakonec jsme zjistili, že aktuálně mohou nejvíce pomoci ve sféře sociálních služeb. Domovy seniorů, domovy s pečovatelskou službou, pečovatelé v terénu, ti všichni teď pociťují opravdový nedostatek financí na pořízení dokonce i zcela elementárních pomůcek,“ uvedl Petr Mohyla za pořadatelský tým Přehrady Fest.