David Koller pro velký zájem přidává už třetí koncert v Praze!
29.4.2013
20.00

David Koller, jeden z nejuznávanějších současných muzikantů, vyrazil na akustické turné po moravských a českých divadlech. Mimořádný zájem veřejnosti o Kollerovy akustické koncerty dokládá fakt, že charismatický muzikant přidává v Praze další, už třetí koncert.

 

 

Původně deset plánovaných vystoupení se pro velký zájem fanoušků rozrostlo ještě o dva další pražské koncerty. Druhý přidaný koncert na 25. března byl opět okamžitě vyprodán a proto David Koller vystoupí v Praze i potřetí, a to 29. dubna v Divadle Hybernia od 20 hodin. Předprodej na pražský koncert probíhá na www.ticketportal.cz/event.aspx?id=130823.

 

Také v ostatních městech zbývají na akustický recitál Davida Kollera poslední volná místa. Koncerty slibují nečekaný zážitek, skladby zní ve speciálních úpravách a nechybí ani improvizace. Program se opírá o album Kollerband Unplugged, na koncertech ale zní také skladby ze sólových alb i ty, jež vznikly během působení Davida Kollera v ostatních kapelách. Na podiu muzikanti střídají dvoje bicí, sedmero kytar a klavír. Hrajeme spolu v kapele 8 let ve stejné sestavě, rádi zkoušíme nové věci a akustické turné pro nás bylo výzvou, takový splněný sen. V kapele je to samý jazzman, tak konečně dostávají  prostor, podotýká David Koller.

 

Do zajímavého koncertního projektu se pustil David Koller už v loňském roce, kdy vystoupil na několika koncertech ve sportovních halách s Agon Orchestra, což vzbudilo u fanoušků velký ohlas. Úpravy skladeb pro letošní “čundráckou show”, jak akustické koncerty nazývá sám David Koller, jsou ale ještě radikálnější.

Na jarní akustické turné od Ostravy po Tábor vyrazil zpěvák, bubeník a kytarista David Koller se doprovodnou kapelou ve složení Tomáš Marek a Adam Koller – oba bicí a percussion, Michal Pelant – kytara, zpěv, Michal Nejtek – piano a Marek Minárik – akustická basa.