Totální Nasazení v Příbrami!
18.2.2011
20.00

foto: archiv_Totální nasazení

 

Po dlouhé době se punková formace Totální Nasazení ukáže fanouškům v Příbrami. Kapela totiž po celokapelní hrací pauze, kterou si naplánovali na leden 2011, vyráží na své tour, kde zahraje po boku kapel Alkehol, Covers for Lovers a spousty dalších. Loňský rok oslavili „Totáči“ dvacet let své existence, které se slovenskou kapelou Konflikt oslavili při společném turné s názvem 20 ROKOV REBELIA TOUR. Celkem logicky zahráli dvacet koncertů a ty byli v padesátiprocentím poměru rozděleny slovenskými hranicemi. Tedy deset koncertů se odehrálo v Čechách a na Moravě a deset po Slovenku. Na většině akcí vystoupil jako host skupina DOCTOR P.P., která také slavila 15 let své existence. Minulý rok vydali svoji „bestofku“ TOTÁLNÍ NASAZENÍ – BEST ON 1990 – 2010 a 17. ledna vyšlo kapele  nové CD „CRAZY STORY“. Totální Nasazení ze Slaného dokážou bez pochyby udělat z koncertu vždy skvělou show, proto se je na co těšit!

 

V příbramském klubu Motor Bar jim budou dělat společnost domácí Compromysh. Kteří za poslední rok také slaví své úspěchy a u domácího publika jsou velice oblíbení. Tito příbramští bratři vypustili také do světa svůj první videoklip na píseň „Holka od Vedle“ (VÍCE O VIDEOKLIPU). Během tohoto roku chtějí natočit CD, také se v hlavách příbramštích bratří rýsuje vidina dalšího videoklipu.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=tYiXym3BW2w

 

Do Příbrami kapela Totální Nasazení přizvala své kamarády „bedňáky“ formaci R.Z.M., v kapele jako hosté hraje i několik lidí z „Totáčů“, jako je bubeník nebo baskytarista.

Pokud si tento koncert nechcete nechat ujít, zavítejte 18.února do Motor Baru, kde se od 20:30 můžete těšit na „totálně nasazenou“ show!