Punk rock v Divadle Pod Lampou – Totální nasazení a Stars are so far
28.10.2016
20.00

Na prkna plzeňského divadla Pod lampou zavítají kapely Totální nasazení (v rámci svého Kazoo tour)  a Stars are so far. Těšit se na ně můžete 28. 10. 2016 ve 21:00 hodin.

 

_hej2xpwwaajifi4ur9kq39d5e1i4mhiTotální nasazení, skupina, která je specifická svou dopravní značkou v popředí na podiu, jež mají také ve znaku. Byla založena baskytaristou, zpěvákem a „frontmenem“ v jedné osobě, v kšiltovce, Sváťou Švábem a v roce 2015 slavila již 25 let své existence. Též je to známá punkrocková veselá parta, která se hrdě hlásí ke svému městu Slaný, z kterého pocházejí a proslavená svou písní Černobílý svět. Za sebou mají spoustu natočených videoklipů a nahráno mnoho desek. K jejich zásluhám v hudebním světě, si můžete připsat každoročně pořádaný festival Rock na valníku.

 

Předskokany budou v páteční večer strašičtí Stars are so far. Pop punková skupina, která se v minulosti nazývala Los pedofilos a od roku 2008, doby jejich vzniku, vydali již druhou desku. První LP roku 2011 a druhou v roce 2014 s názvem „Mladýho vlka starý triky nenaučíš“. Mohou se chlubit výhrou soutěže studentských kapelv Plzni na Kapeláži 2015. Na podiu to umí rozjet a za dobu svého působení na hudební scéně zvládli oslovit sortu lidí nejen ze svého studentského období, kdy kapela vznikala. Rozhodně v prvních řadách nechybí zástupy fanynek.

Přijďte si poslechnout a vytvořit tak fajn večer se super atmosférou, ve kterém si každý najde to svoje. Divadlo Pod lampou se na vás bude těšit, stejně jako vystupující kapely, které vás jistě nebudou nudit, 28.října ve 21 hodin.