Hudebně environmentální festival Bečva Času láká na Midi lidi, workshopy a přednášky
9.9.2022 14.0011.9.2022 0.00

Plyne čas, plyne řeka, plynou naše životy.

Inspirativní festival Bečva Času proběhne již tento víkend 9.-11. září 2022 v krásném prostředí u štěrkového jezera v Hustopečích nad Bečvou. Dva roky od stále nevyjasněné ekologické havárie na řece Bečvě chceme ekologickým festivalem Bečva času 2022 navázat na první ročník Envirofestu Bečva 2021. Návštěvníky čeká nabitý program plný hudby, workshopů, diskuzí a přednášek. Během třídenního programu vystoupí Midi lidi, Dva, Koňe a Prase, Wolf Lost In The Poem, Lucie Redlová, Qašisti, Cesar Chunk a další.

Festivalem nás provedou Ondřej „Fetos“ Hrbáč a Jakub „Vespe“ Vosáhlo. Hlavní témata diskusí a přednášek: Bečva dva roky poté, přehrada Skalička, voda v krajině, Valašsko z lufta, Ves Mír 432 Hz, Konopí – rostlina budoucnosti. Jóga, dýchání, meditačně-hypnotická seance s Jakubem Vosáhlem, jamování-nástroje sebou. Workshopy: výroba barefood, zábavně-vzdělávací workshopy pro děti. Jurty, stánky ekologických a neziskových organizací, MINT Market v malém, oheň, tanec, zpěv, bubnování.

Stánky s nejchutnějším veganským a vegetariánským občerstvením, dobré pivo, víno, kvalitní lihoviny, poctivá káva, čajovna, nealko nápoje.

Rok 2022 nám už na svém začátku přinesl další celosvětové problémy nejen v oblasti pokračujících klimatických změn a poškozování životního prostředí, ale také blízký válečný konflikt na Ukrajině.

Filozofie festivalu Bečva času 2022 je tedy zcela jasná – hledání možností, jak žít v harmonii se Zemí ale i se sebou samými.

Festival proběhne ve spolupráci s městysem Hustopeče nad Bečvou a výletní restaurací Jachta.

Vstupné v předprodeji na tři dny 490 Kč, na místě 690 Kč.

Obyvatele Hustopečí nad Bečvou a Milotic, děti do 15 let a senioři mají vstup zdarma.