Parametry hitů budoucnosti? Odpovědi podá globální star Jack Harlow
19.11.2022

Hitmaker budoucnosti, říká o Jacku Harlowovi magazín Variety – a dosavadní kariéra vycházející globální superstar tomu dává zapravdu. Mladík z Louisville v americkém státě Kentucky má na svém kontě tři nominace na Grammy, dva jeho hity se v USA dostaly na samotný vrchol hitparády a jen na Spotify zaznamenaly jeho skladby šest miliard přehrání. Skladba Industry Baby, na kterou ho přizval rapper Lil Nas X, se už dnes řadí mezi sto nejstreamovanějších tracků na Spotify vůbec.

Do Prahy přijede představit své hity nabité album Come Home The Kids Miss You už 19. listopadu 2022. Vystoupení proběhne na pražském Výstavišti v Křižíkově pavilonu B. První vstupenky (795 korun) budou v prodeji už v úterý 23. srpna na stránce fource.cz a od 25. srpna pak v sítích GoOut a Ticketmaster.

Sedmkrát platinový debut Thats What They All Say vydal v roce 2020 a singl Whats Poppin doputoval na druhé místo americké hitparády a zajistil mladému hudebníkovi první nominaci na Grammy. Jeho tvář jsme mohli vidět na coverech časopisů Rolling Stone, Forbes, Complex nebo Spin. Fanoušky zaujal také svým vydařeným vystoupením v Saturday Night Live, na předávání cen MTV nebo v televizních shows Jimmyho Fallona a Jimmyho Kimmela. A z jeho rozhovoru s Emmou Chamberlain na Met Gala vzešel jeden z nejvirálnějších momentů z celého slavnostního večera. 

Svou úspěšnou dráhu stvrdil letošní deskou Come Home The Kids Miss You s výrazným singlem Nail Tech a virálním hitem First Class, který se stal jedním z nejčastěji využívaných hudebních podkresů na Tik Toku. Samotná deska pak na Spotify zaznamenala vůbec nejúspěšnější první týden po vydání. O své dráze Harlow pro magazín Rolling Stone prozradil: „Celé dětství jsem vzhlížel k idolům a díky jejich chování jsem zjišťoval, co je ve společnosti přípustné, a co je už za hranou. Chtěl bych teď pro teenagery nastavit nové normy, v kterých se budou cítit svobodně překonávat všechny hranice.“