Anastacia v sobotu uchvátila pražské publikum
24.6.2018
20.00

Americká zpěvačka Anastacia v sobotu večer vystoupila po devíti letech v Praze ve Foru Karlín. Její komorně pojaté vystoupení určené jen zhruba pro 1500 návštěvníků bylo vyprodáno během pěti dnů, pro další zájemce přijede zpěvačka zazpívat ještě 24.června do olomoucké Korunní pevnůstky.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.

 

V rámci sobotního koncertu Anastacia představila nejen své aktuální album Evolution, ale připomněla také její největší hity, které bořily hitparády po celém světě.  „Nikdy mě nepřestane bavit třeba skladba I’m Outta Love. Milovala jsem ji od začátku a s radostí jí zpívám dodnes.“ řekla zpěvačka českým médiím před vystoupením.  „Stejně tak se ale těším, až publiku představím novou desku Evolution, která naopak vypovídá o tom, kým jsem dnes.“ dodala Anastacia, která v sobotu dokázala, že ani čas ani prodělané nemoci se na ní nepodepsaly.Naopak.

Její vystoupení bylo nabité nebývale silnou energiíí od prvních minut, během kterých zvedla diváky ze sedadel, až po poslední přídavek. Kromě síly svého hlasu a tanečního talentu opět prokázala také smysl pro humor a skvělou komunikaci s publikem. Jednomu ze svých příznivců splnila sen, když ho přizvala k sobě na pódium, další fanoušky potěšila reklamními dárky, které z pódia rozhazovala spolu s úsměvy.

 

Odměnou jí byly nadšené reakce, dlouhý závěrečný aplaus a šťastné tváře návštěvníků při odchodu.

Anastacia nebyla, ona stále JE světovou superstar!