Modré brejličky, blond hříva a nezaměnitelný hlas. Diva popu Anastacia rozhýbe Olomouc!

Tahle americká kráska má připsáno více než 52 milionů prodaných alb. Nyní představuje sedmé album Evolution se kterým objíždí Evropu. Po vyprodaném pražském koncertě přijede v neděli 24.6.2018 i do Olomouce. Ale nečekejte letadlo, ochranku a červený koberec. Z Německa se dopraví pouze s pár lidmi z týmu obyčejným autobusem.

 

Po devíti letech se vrací do Česka a vystoupí tady rovnou 2x. Vyprodaný koncert v Praze už má za sebou, teď se na ní třese Olomouc. „Moc se těším, až se vrátím do Evropy, navíc s albem Evolution. Natáčela jsem tuhle desku během turné ke kompilaci Ultimate Collection a už se nemůžu dočkat, až budu nové skladby sdílet s fanoušky na koncertech,“ komentuje Anastacia nadcházející šňůru.

 

Její hitovky jako Left outside alone nebo I’m outta love si v létě v autě zpíval snad každý. Teď je tady možnost zapět si tyhle rytmické srdcovky s tisíci dalšími fanoušky. To si teda nechci nechat ujít!

Anastacia Lyn Newton, která za rok slaví půl století, loni absolvovala 110 vystoupení. Většina z nich byla naprosto beznadějně vyprodaná. Nemůžeme se divit. Její originální styl, kdy míchá rockovky s chytlavými popovými songy a baladami prostě chcete slyšet naživo. Nyní se díky producentovi Andersu Bageymu vrací zpět k těmhle svým kořenům.

 

A protože je Anastacia nejen skromná ale taky empatická a solidární, ohlásila spolupráci s Cancer Research UK, jež podporuje výzkum rakoviny, kterou sama dvakrát prodělala.