Waltari a Support Lesbiens se zítra rozjedou s novým koncertním programem na společné turné!

zdroj: archiv kapely

 

„Bude to mejdan, přijďte si ho užít s námi“ zvou Support Lesbiens na jejich společné turné s Waltari, které vypukne už zítra v pardubickém ABC Klubu a do 4.prosince nabídne celkem dvanáct koncertních zastávek v Čechách a na Moravě.

 

Obě kapely si pro tuto šňůru přichystaly speciální, každá zhruba sedmdesáti minutový, koncertní program. „Setlist budeme tentokrát ladit rockověji, oprašujeme nějaké starší tvrdší věci jako Wareligion nebo Meditating a zároveň nacvičujeme skladby z posledního alba, které jsme doposud na koncertech nehráli jako Criminal“ poodkrývá finální výběr skladeb Hynek Toman ze Support Lesbiens. Obávat se absence hitů jako Cliché, Sweet Little Something, The City nebo Love Is Nonsense se ale návštěvníci nemusí. I na ně samozřejmě dojde.

 

Průřez nejznámějšími skladbami z jejich kariéry bude tvořit i páteř koncertního programu Waltari. „Poprvé na tomhle turné ale zahrajeme také ukázky z nadcházejícího alba, které vyjde v únoru příštího roku. Bude to takový moderní „cross over metal“.“ přibližuje připravovanou desku Waltari jejich frontman Kärtsy Hatakka. Nové skladby nebudou ale jedinou novinkou na tomto turné. Na nadcházejících koncertech v Čechách a na Moravě představí i nové spoluhráče, o které se původní sestava Waltari v uplynulých letech rozrostla.

 

Bezmála tříhodinový hudební maratón v každém koncertním měste zahájí lokální předkapela. V Praze, Brně a Plzni to budou Proximity, dále třeba BU-FU, Pestalozzi nebo Forrest Jump.

Waltari a Support Lesbiens TOUR 2014:

15.11. Pardubice – ABC Klub

16.11. Písek – KD Písek

17.11. Zlín – Masters of Rock café

18.11. Praha – Rock Café

21.11. Most – KD Meduza

22.11. Jablonec nad Nisou – Woko Music Club

23.11. Plzeň – KD Šeříkovka

27.11. Brno – KC Semilasso

28.11. Karlovy Vary – Lidový dům

29.11. Krnov – Kofola Music Club

3.12. Ostrava – DK Akord

4.12. České Budějovice – Art IGY

Více na:

www.supportlesbiens.cz, www.facebook.com/OficialniSupporti a www.facebook.com/Waltari