Vypsaná fiXa potěšila na šestém pokračování Rockpárty své vimperské fanoušky!

Již šesté pokračování tradiční Rockpárty v jihočeském městě Vimperk se konalo minulou sobotu v klubu Zlatá hvězda. Tentokrát za doprovodu kapel Vypsaná fiXa, Civilní Obrana a německých First Class Ticket!

 

První tony se rozezněly něco málo po osmé hodině a to kapelou Civilní Obrana z Čáslavi. Sál se pomalu ale jistě začínal plnit, bohužel až od poloviny, ale objevilo se i pár pogujících lidí. Zazněly songy jak ze starých alb, tak z aktuální desky Loterie. Pár písní před koncem setu zpěvák Mára požádal diváky, jestli by neudělali pár kroků dopředu. Hned sál vypadal plnější. Několik písni si s kapelou zahrál i bývalý kytarista Jirka.

 

Jako druhý se představil zahraniční host. Do Vimperka přijeli zahrát mladí a talentovaní First Class Tickets, které jste již v České republice mohli zahlédnout. Lidé posilněni nějakým tím množstvím alkoholu a dobrou náladou rozjeli před pódiem slušné pogo.FCT si vystoupení užívali naplno a jejich komunikace s fanoušky byla skvělá!

 

Něco málo kolem desátého hodiny se na pódiu objevila hvězda večera. Kapela v čele s Márdim, Vypsaná fiXa už od první písně bavila všechny přítomné. Zpívalo se, pařilo a nechybělo ani pogo přímo pod pódiem. Hity jako Detaily, Antidepresivní rybičky, Drogový večírek a další nemohly na Rockpárty chybět. Fanoušci si vyžádaly i přídavek a tak VF přidala na závěr hned tři hity, včetně jednoho z nejoblíbenějších songů 1982.

 

Rockpárty s pořadovým číslem šest se povedla na výbornou a my doufáme, že další pokračování bude mít stejný úspěch!

 

foto: Nikola Myšková, Jitka Šnajdrová