Vánoční bláznění s názvem „Když film potká muzikál“ Koncert Václava NOIDA Bárty opět nezklamal

Ti, kteří se rozhodli navštívit divadlo Karlin, určitě neprohloupili. Jako minulý rok, nám zdi tohoto krásného divadla rozezněl známý muzikant a herec Václav NOID Bárta. Jeho dvoj koncert „Když film potká muzikál“, (10. a 11. prosince), zaujalo mnoho fanoušků natolik, že vestibul divadla byl naplněn už hodinu před začátkem. Dlouhou chvíli si krátili dobrým občerstvením nebo pořízením trička, kšiltovky a CD s jeho tvorbou.

 

Na úvod, byl představen nový klip s názvem „Terezka“, ale po něm už na jeviště, v černém plášti nakráčel sebejistě a velmi odhodlaně samotný NOID, na kterého všichni tak netrpělivě čekali. Koncert byl v duchu hitů muzikálů Karlínského divadla jako například Lucie, Bonnie&Clyde, Čas Růží a Jak se dělá muzikál.

Tyto písně, nedoprovázely jen trefné kostýmy Václava NOIDA Bárty, ale i významní hosté jako Martin Písařík, Eva Burešová a velmi nadaná Ines Ben Ahmed.

 

Jak už je u NOIDA známé je to velký „showman“ a zde to nebylo výjimkou. I přes to, že v útrobách divadla se převážně sedí, krásné hity a skvělá show to nenechala jen tak. Zprvu se rozsvítily lampičky mobilních telefonů, později už fanoušci zapomněli na sedadla a spolu se zpěvákem skákali a tancovali.

 

Dalším významným hostem se stal zápasník MMA Lukáš Dvořák. Na jeviště přišel v MMA outfitu a spolu s NOIDEM, zazpíval chytlavou písničku „I Like To Move It“. MMA je koníčkem i samotného zpěváka. Aby fanoušky uvedl v úžas, nastoupil převlečený jako na MMA zápas i on a v doprovodu písně „Eye Of The Tiger“ okouzlil spoustu přítomných dam.

 

Vzhledem k tomu, že večer byl v duchu, muzikálů měl NOID připraveného ještě jednoho, velmi významného umělce. Spolu na jevišti hýřili vtip

em a pro fanoušky připravili i zábavné filmové ztvárnění jejich života. Kdo by to mohl být jiný, než samotný velmi nadaný Marián Vojtko.

V duetu s NOIDEM v muzikálovém podání se postarali o velmi silný a nezapomenutelný zážitek.

 

Celý koncert byl nezapomenutelným zážitkem. S interpretem mezi diváky, mnoho významnými hosty, a pokud byste se rozhodovali, ohledně návštěvy dalšího koncertu, můžeme jedině doporučit.