UŽ PŘÍŠTÍ SOBOTU – VELKOLEPÁ NAROZENINOVÁ PÁRTY 18 LET – FESTIVALU NATRUC!

1.8. se konečně otevřou brány areálu Kmochova Ostrova a za doprovodu vyjímečných gratulantů oslaví tradiční multižánrový festival Natruc Kolín své osmnáctiny.  Buďte u toho a slavte s námi!

 

„Osmnáctkou končí divoká puberta, která byla celá natruc, takže Natrucu popřeji k dospělosti aby pořád zůstal Natrucem, protože co je divoký je dobrý. Kromě toho přeju samozřejmě spoustu spokojených návštěvníků, protože pokud budou fanoušci, budou i další ročníky tohoto suprfesťáku“ popřál festivalu Petr Vrzák ( UDG )

„Ať si to užije, kluk ušatá! Dospělost je fajn. Našinec se může legálně opíjet do němoty (pozor na metanol), řídit auto na leasing,a skoro nikdo ho neotravuje“ dodává Matěj Ruppert ( Monkey Business )

 

A jak jste slavili své osmnáctiny vy?

Svoje osmnáctiny si pamatuju dobře. Byl to indiánský mejdan na vrcholu jednoho kopce v Ústí nad labem. Byli jsme celí pomalovaní a skákali jsme kolem ohně jako šamanský magoři tak dlouho až jsem to přehnal s ohnivou vodou a spadl do ohně. S popáleninama mě pak odvezla záchranka do nemocnice. I přesto, že to bylo uprostřed července mi náš bubeník donesl jako dárek lyže a cestou na kopec se místňáků co tam bydlí ptal zda neví jestli je na vrcholu sníh:)“ říká Petr Vrzák ( UDG )

 

„Slavil jsem to na Sázavě po matuře  kousek od Kolína u spolužáka na chalupě  v Ledečku. Bylo tam zdravý jádro z naší čerstvě odmaturovaný třídy a ještě pár dobrejch lidí k tomu. Byla to moc pěkná oslava. Svět byl hodně dobrý místo, dospělost byla daleko a jediná otázka, která se dala položit byl název legendárního dokumentu o ohrožených zvířatech, který v té době běžel v televizi. Přežijí rok 2000?:)“ svěřuje se Márdy ( Vypsaná Fixa )

 

„Přesně to nevím. Snažil jsem se určitě (přes svoje chabé finanční možnosti) opít  a sehnat nějakou lepou děvu do postele (to se mi zcela jistě nepodařilo)…“ vzpomíná Matěj Ruppert ( Monkey Business )

 

V nádherném areálu Kmochova ostrova v Kolíně se můžete těšit na kapely :

MONKEY BUSINESS, XINDL X, ŠKWOR, VISACÍ ZÁMEK,VYPSANÁ FIXA, RYBIČKY 48, UDG, SKYLINE, VOXEL, ATMO MUSIC, KRUCIPUSK, FAST FOOD ORCHESTRA, PEKAŘ, NEBE, ROCKY LEON (USA),TRIBAZIK (UK),  Paranaoid (SVK) a mnoho dalších!

 

V loňském roce byl festival Natruc vyprodán, vstupenky na letošní Natruc můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportál. Vlna zvýhodněného předprodeje, kdy zakoupíte vstupenky za 390,- Kč + poplatky končí 31.7.2015.

www.natruc.eu