Letos poprvé, fanoušci proti kapelám – Strašnický vyrvál 2015!
1.8.2015

Prvního srpna se v pražských Strašnicích uskuteční unikátní akce. Nohejbalový turnaj kapel a jejich fanoušků spojený s večerním programem. Při něm vystoupí převážně kapely z odpoledního turnaje.

 

Navíc vystoupí energická formace Ant Mafia jenž je tvořena známými tvářemi z kapel jako Unholy preachers či Dirty Blondees. Návštěvníkům se kromě nohejbalového turnaje přes den představí i několik akustických projektů. Například Michal Kopsa s doprovodem či Tereza Jakobová.
Dalšími, kteří vás provedou večerním programem krom Ant Mafia jsou Rakouští Búrníng Fúell, kteří celý večerní program odstartují svým punkrockovým nářezem. Dále pak mladí talentovaní Ice-Scream, kteří valí rockandroll s ohromnym elánem. Dále pak pražské trio Bikini karneval, kteří také představí svoji vizi rock and rollu. Chybět nebude ani trochu tvrdšího raženáí v podobě ostřílené metalové partičky Scram, která je rovněž plna zkušených muzikantů. Na závěr živé produkce pak zahrají Decibelo Retardo, jenž ujíždějí na vlnách Grunge.

 

Potom bude určitě párty až do rána!

https://www.facebook.com/events/988152651195250/