Úspěšná premiéra videoklipu Pearly Seconds!

Je sobota 11.3.  a s očekáváním neobyčejného večera vyrážím do plzeňského Kalikováku. Příjemné prostředí Kalikovského Mlýna přivítalo návštěvníky i účinkující. Vše bylo přichystáno a úderem 20:30 byla odstartována sobotní show. Sál byl zaplněn zejména fanoušky nesoucími na trikách nápis „Pearly Seconds“. O úvod večera se postaralo duo vynikajících kytaristů Michal Skořepa a JanLichťaLichtenberg, kteří svou hrou na akustické kytary a zpěvem navodili v clubu příjemnou atmosféru. Svůj program zpestřili i doprovodným slovem. Jak prozradil JanLichťaLichtenberg  jsou spolu s Michalem Skořepou sehraná dvojice. Publikum si vyžádalo přídavek, v němž mistrně zahráli několik úryvků známých skladeb a svůj koncert zakončili skladbou Thats all read.

 

Následovalo vystoupení německé rockové kapely Futile, která na tento večer dorazila z Karlsruhe. Nejen svou muzikou, ale i zpěvem „ přitáhla“ publikum na parket. Futile přivezli svým příznivcům nejen své aktuální songy, ale i kompletní výběr ze své diskografie. Kapela Futile vystoupila ve složení: Oliver Reinecke – zpěv, Dominik Schaetzel – kytara, Marc Maurer – basa,zpěv, Patrick Spotka – bicí.  Při koncertu této čtyřčlenné party  v čele se zpěvákem Oliverem  Reineckem večer rychle ubíhal a nadešel čas očekávaného křtu videoklipu kapely Pearly Seconds.

 

Po rychlé přestavbě pódia přivítal moderátor večera Tomáš Votava na scéně Pearly Seconds a oznámil projekci úspěšné upoutávky a premiéru videoklipu ASLEEP AND QUIET. Po prezentaci fanoušci odměnili tento projekt bouřlivým potleskem, který zároveň uvedl na pódium skupinu Pearly Seconds, včetně režiséra klipu Michala Skořepy. Tvůrci popřáli klipu přípitkem šampaňského. O výborný zvuk videoklipu se postaral Martin Volák. Na scénu přichází opět moderátor a  s ním frontman kapely Jan Traffix Trapp oblečený v kostýmu z videoklipu, který je doplněn brýlemi a fotoaparátem. Proběhla řečnická otázka: „ Co teď nastane“…. a nastala dražba brýlí, saka a fotoaparátu. Tyto rekvizity můžete nyní společně spatřit už jen v avizovaném videoklipu. Tento první hraný videoklip se Pearly Seconds opravdu vydařil! Poté následoval koncert Pearly Seconds, kteří vystoupili ve složení:  Jan Traffix Trapp – zpěv, scream, Zdeněk Votava – kytara, Petr Vícha – klávesy, Jan Hofmann – basa, Lukáš Tričler – bicí.  V průběhu vystoupení zazněly skladby I will not surrender, Resurrection, Fade away a v publiku to vře. Zpěvák Jan Traffix Trapp potěšil fanoušky svým neúnavným pohybem a zpěvem nejen na scéně, ale i v publiku. Před koncem úspěšného vystoupení si fanoušci vyžádali skladbu ASLEEP AND QUIET.

 

Návštěvníci odcházeli nadšení a mířili ke svým PC, aby si mohli tento večer zopakovat zhlédnutím klipu.