Naprostá premiéra prvního videoklipu kapely SPB!

foto: archiv SPB

 

Už je to nějaký ten rok, co Petr Vlasák a Vláďa Jech založili kapelu SPB. Když poprvé hrábli do strun, málo kdo by si pomyslel, že jim to vydrží! Sen se stal skutečností a na kontě mají svoji první desku, novou krev na postu zpěvačky a prvotinu v podobě videoklipu, který má na našem hudebním portálu exkluzivní premiéru!

 

Tato amatérská partička ze Sázavy má zajímavou historii. Několikrát si prošla personální změnou, co se týče koncertů, haly či sály nevyprodává, za to úmí vytvořit náramnou atmosféru při každém vystoupení, která posluchače čím si uchvátí. Jejich fanouškovská základna se pomaličku zvětšuje, díky vám taky získali v Naději rádia BEAT 2. místo, což je krásné.

 

Z desky „Vopáčko“, která vyšla loni, získala audiovizuální podobu píseň Prabába. Něco málo o klipu nám prozradil Petr Žarka: „Klip se natáčel v kině Sázava, kde s kapelou i zkoušíme a pak na půdě Restaurace U Čiháku v Ledečku. Každý rok tam zahajujeme koncertem letní sezónu. Scénář ke klipu a přípravu jsem měl na starost já a za celkovou podobu videa vděčíme Vladimíru Doležalovi z Modenomedia.com. Velké poděkování patří všem, kdo se podílel na realizaci celého projektu.“

 

Zde je naprostá novinka!

 

 

Odkazy:

FB kapely

Bandzone