Two Door Cinema Club vyprodali pražský Lucerna Music Bar!

Indie-rocková kapela Two Door Cinema Club se v rámci svého celosvětového turné ke svému v pořadí druhému studiovému albu, zastavili mimojiné i u nás v České Republice, konkrétně 26. února v Pražském Lucerna Music Baru. Tato britská trojice rozhodně zopakovala, možná i překonala úspěch ze svého premiérového vystoupení v ČR, které se uskutečnilo na Rock for People 2012, jelikož jejich koncert byl již skoro měsíc před datem konání vyprodaný.

 

Už hodinu před plánovaným otevřením klubu, se po pražské Vodičkově ulici vinula fronta netrpělivě čekajících fanoušků. Po otevření se klubu se prostor bleskově zaplnil, takže už nic nebránilo tomu, aby kapely mohly začít se svou show.

Soudě podle reakce diváků, byly obě předkapely rozhodně správnou volbou. Skvělá kytarovka z Manchestru The 1975 i kapela Dog is Dead taktéž z Velké Británie dokázali publikum pořádně rozproudit a dostat do té správné nálady.

 

Když vpadla na podium hlavní hvězda večera, v publiku se strhl pořádný hukot. Two Door Cinema Club nám předvedli své pecky jak ze svého debutového alba „The Tourist History“ mezi nimiž nechyběly takové jako je třeba „Costume party“ nebo „Do you Wan It All?“, tak z jejich novinkového alba „Beacon“, které vyšlo loni v srpnu jako například „Someday“ nebo „Sun“. TDCC rozhodně naplnili očekávání a ukázali, že vyprodaný klub si opravdu zasloužili. Můžeme jen doufat, že i jim se koncert líbil a brzo se k nám zase podívají.

 

foto z akce…