THOM ARTWAY zveřejnil videoklip Conformity!

Písničkář THOM ARTWAY zveřejnil video k písničce Conformity. Skladba pochází z jeho čerstvě vydaného debutu Hedgehog.

 

Patří k nejpříjemnějším překvapením domácí hudební scény posledních měsíců. Thom Artway je jednou z nejvýraznějších nových tváří u nás, jeho první album Hedgehog, které vyšlo doslova před několika dny, budiž jasným důkazem. Thom se proslavil singlem I Have No Inspiration, s nímž se díky televizní reklamě na nejmenovaný bankovní dům mohl seznámit takřka každý. Chytlavá a vkusná píseň mu mimo jiné vynesla vítězství v tradiční anketě Žebřík v kategorii Objev roku. Následoval hit Blind Man a nedávno i albová prvotina, na níž se podíleli producent Lukáš Chromek a jako hosté zpěvačky Markéta Irglová a Míša Charvátová alias Maella.

Nový videoklip natočil v retro stylu v barber shopu Tympl kameraman a režisér Adam Vopička, se kterým Thom spolupracoval i na předchozích klipech. Ve smutné písničce o neopětované lásce, jejímž spoluautorem je bubeník Martin Hrabal, hlavního protagonistu doprovází zpěvačka Maella.

 

Připomeňme, že Thom se v říjnu představí na turné spolu se spřízněnými Light&Love: 14.10. Kutná Hora, 15.10. Vlachovice, 21.10. Pacov, 22.10. Olomouc, 28.10. Příbor, 29.10. Jihlava, 4.11. Uherský Brod, 5.11. Nový Jičín, 10.11. Plzeň, 16.11. Vysoké Mýto, 17.11. Brno, 3.12. České Budějovice…