THOM ARTWAY VYRAZÍ NA INTIMNÍ ACOUSTIC GARDEN TOUR

Thom Artway vyjede v květnu na Acoustic Garden Tour. Svému publiku se chce přiblížit o kousek blíž a tak své koncerty zahraje na zahradách. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru a genius loci každého místa. Pražský koncert se bude konat 10. května v zahradě Vily Štvanice a hostem bude indie-popové duo TeePee.

 

Thom Artway představí své skladby v akustickém sólovém znění v doprovodu různých hostů. A proč si Tomáš vybral zrovna zahrady? “Koncept hraní na zahradách jsem zvolil hlavně kvůli ročnímu období, ve kterém se koná. Jaro miluju a přišlo mi více sympatické zahrát pod stromem na zahradě, než v zakouřeném klubu. Všechny koncerty pojedu bez kapely a na každém z nich budou hosté. Kamarádi TeePee z Plzně zahrají téměř na všech koncertech. Martin Harich pak v mé domovině – ve Vlachovicích. Právě tento koncert bude obohacen o další zajímavé hosty. Tak snad nebude pršet!“ doplňuje Thom.

Během turné ho bude doprovázet indie-folkové duo TeePee. Kapela vznikla začátkem roku 2015, když se propojil talentovaný písničkář Mejsn a kytaristka Tééra, kterou můžeme znát ze sólového projektu Kláry Vytiskové. Na speciálním koncertě v domácích Vlachovicích se objeví slovenský zpěvák Martin Harich.

Thom Artway Acoustic Garden Tour 2017

 5.5. Hranice na Moravě, Stará střelnice

10.5. Praha, VILA Štvanice, předprodej v síti GoOut

12.5. Kouřim, zahrada Vinotéky č. 47

20.5. Liberec, Lidové sady

26.5. Vlachovice, Farma Vrbětice

27.5. Uherský Brod, zahrada Ulité Kafé