The Spankers a Fuera Fondo se představí společně v Akropolis!
21.12.2013
20.00

Chcete kulturně žít a nevíte co poslední víkend před Vánocemi? V sobotu je pro vás připraven skakoncert v Paláci Akropolis☺!

The Spankers si pozvali na první klubový koncert po letní festivalové sezóně jednu z nejlepších slovenských ska kapel Fuera Fondo. Navazují tak na spolupráci v podobě mnoha společných koncertů, které budou pokračovat i v roce 2014. Přijďte si užít party bez hranic do pražského Paláce Akropolis!

 

Jednu z nejlepších kapel českého ska a reggae The Spankers jste mohli letos vidět na festivalech jako Colours of Ostrava, Mighty Sound, Rock for People a mnoha dalších. Stejně tak je velmi dobře znáte z klubových koncertů po celé České republice. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, v Brazílii a v dalších zemích. S obrovskou energií kombinují styly jako ska, reggae, funky, rock, rap a další.

 

Fuera Fondo jsou aktuálně jedna z nejúspěšnějších kapel na Slovensku, která hraje ska, reggae a trochu heavy-metal. V roce 2010 vydali album Kráčajúc svetom. Spolupracovali například se Ska2Tonics a hráli na jednom pódiu s kapelami jako Polemic, Horkýže Slíže, IMT Smile a dalšími. Aktuálními texty ve slovenštině a svižným rytmem strhávají diváky nejen na Slovensku, ale i v České republice.

 

Vstupenky (Prodej v pokladně Paláce Akropolis)

  • Kč 120 – Prodej v Akropoli – Ke stání – (prodej do: 20.12.2013)
  • Kč 150 – Prodej v Akropoli – Ke stání – (prodej do: 21.12.2013)