Sport4Students rozptýlí nudu mezi paneláky na Jižním Městě
21.5.2014

Historicky první slaňování kolejí na Jižáku, bungee running, slackline, skate, bmx, longboardy, workshopy pro návštěvníky a účast kapacit v oboru. Turnaje ve streetballu, floorballu, beach volejbalu, aquazorbingu, bubble fotbalu, soutěž v grilování, hudební program, prezentace studentských organizací i stylová afterpárty. To vše nabídne již brzy nový studentský festival. Vysokoškolské koleje na Chodově se po delší době probudí k životu. Ve středu 21. května zde proběhne festival Sport4Students, který je pro všechny návštěvníky zcela zdarma.

 

Jaro je už v plném proudu a Pražský Majáles pomalu naznačil, že se blíží začátek hudební festivalové sezóny. Čekání studentů i obyvatelů Jižního města zpříjemní ve středu 21. května akce Sport4Students, která, jak již název napovídá, v sobě spojí sportovní i hudební vyžití, představí návštěvníkům řadu studentských organizací a pokusí se spojit studenty bydlící na kolejích Jižní Město s obyvateli přilehlých sídlišť.

 

Sportovní trendy na vlastní oči, ruce i nohy

Bungee running, slackline, skate, bmx, longboardy nebo aquazorbing. Jsou vám blízké tyto současné trendy ve sportu? Rádi byste si poměřili své schopnosti s těmi nejlepšími nebo naopak nevíte, o co jde, chcete se seznámit s tím, co hýbe sportovní současností? Sport4Students je ideální příležitostí právě pro Vás. Nabídne instruktáže a exhibice pro neznalé, workshopy pro ty, kteří podnikají v těchto sportech první krůčky i autogramiády s hvězdami jednotlivých sportů pro ty, kteří se se svými idoly chtějí potkat osobně. Freestylová i Climbing zóna bude připravena pro dostatečný počet návštěvníků.

 

Sportovní svátek s vaší účastí

Další sporty osloví především týmy z řad studentů a nadšenců. Streetball, floorball, beach volejbal, ale i letošní hit bubble fotbal jsou vašim týmům k dispozici. Stačí se registrovat na stránkách http://sport4students.formees.cz/f/turnaje/ .

 

 

Odpočinek po sportu? Chill-out zóna nebo grill contest!

Každý správný festival, natož sportovní, potřebuje i prostor pro odpočinek. Sport4Students připravil pro návštěvníky luxusní chill-out zónu s ručně vyrobenými sedacími bagy a stylovými vodními dýmkami.

Dále je pro Vás připravena gastronomická soutěž. V průběhu festivalu proběhne v chill-out zóně grilování masových pochoutek, které budou ohodnoceny odbornou porotou.

V rámci středečního sportovního svátku dojde i na prezentace studentských organizací, které dokáží, že současný studentský život je barevný a bohatý.

 

Hudební program

Kořením každého sportu je samozřejmě pořádná muzika. Festival Sport4Students proto nabídne kvalitní line-up. Návštěvníci se mohou těšit na českou hudební špičku, jako Paulie Garand & Kenny Rough, Evelynne, Bags, Zelenina, Lex Barker a DJ Jeffology. Hudební produkce bude probíhat od 15:00 až do 22:00 večer a následně se program přesune do místního klubu El Magico, kde se o zábavu postarají DJ Kenny Rough a DJ Jeffology.

 

 

Přijďte si užít pohodu na sportovně hudební festival Sport4Students na Koleje Jižní Město. Bezbariérové, vstřícné pro všechny nadšence i celé rodiny s dětmi a navíc zcela ZDARMA!!

 

Více informací na: www.4students.cz/#!sport4students

FB event festivalu: www.facebook.com/events/237845496418221